Wpis z mikrobloga

Hej wykopki z pod tagu #epapierosy.
Co sadzicie o SMOK Nord?
Przerabiałem juz vaporesso revenger x, istick pico 75w i pare egonow. Mody sa dla mnie malo poręczne potrzebuje czegoś małego co nie sprawi ze spodnie będą mi spadać xd
Nie zależy mi na wielkich chmurach chce tylko coś co pozwoli mi zabić głód nikotynowy. Wygląd też ma dla mnie duże znaczenie.

#vape
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piwnitzak: działa ok, sprzęt na krótkie wypady /zakupy, kościół, etc/ jak znalazł, smak na meszowych grzałkach jest /mam porównanie tylko do rda więc to jedyne co mogę napisać/ - summa summarum jako dodatek się sprawdzi, do codziennego używania? Wątpię...
  • Odpowiedz
Mi różowa tez ciagle mówi że ma dosyć smrodu popielniczki ode mnie. A te zestawy ktore mialem byly duże nawet drobny pico okazal sie nie poręczny.
Ryzyk fizyk nord zamowiony. Za cale 28.95€ ()
  • Odpowiedz
@k3lt: jest mi to szczerze obojętne wielkiej różnicy w cenie nie ma :) Nie znałem tej strony więc zamówiłem z Ebay bo zawsze paczki przychodzą mi w tempie ekspresowym.
  • Odpowiedz
@Piwnitzak ja mam norda poza wpadka z mietowym liquidem mnie zadowala. Pale po pracy tak wiec malo ekspleatowany. Wielki plus za rozmiar ( ͡º ͜ʖ͡º) i wyglad. Dodatkowo na grzalce meshowej leci spora chmurka jak na takie malenstwo. Dla celow zabicia glodu nikotynowego dla mnie fajna opcja.
  • Odpowiedz