Wpis z mikrobloga

Hej mirki :)
Mam dla Was #rozdajo . Do zgarnięcia kody steam na gry Kings Bounty Dark Side i Annas Quest.
Nie będzie to jednak typowe rozdajo, bo chciałbym przy tym coś dostać od Was ;) Kilka dni temu wypuściłem na sklep google, swoją pierwszą grę - Orto Cube (pierwszą w sensie, że publicznie). Nie martwcie się, gra darmowa, reklam jak nie chcecie, to nie ma :) Rozgrywka toczy się w nieskończoność, kamera jest w rzucie ortograficznym, a najważniejszą cechą jest możliwość sterowania światem!
Na chwilę obecną, dużo osób mi powiedziało, że poziom trudności, jest przegięty. Zostanie to poprawione.
Chciałbym od Was dostać parę polubień mojego fanpage, a jak sięgnięcie po grę, to już w ogóle będę zadowolony :)
W komentarzach czekam na opinie dotyczące gry. Dwie osoby, które zgarną kod wylosuję jutro. Oczywiście trzeba dać jeszcze plusa :) Linki w komentarzu.
P.S. Jak zobaczę wsparcie, będzie więcej rozdajo.
#gamedev #gry
TheSevo - Hej mirki :)
Mam dla Was #rozdajo . Do zgarnięcia kody steam na gry Kings B...

źródło: comment_DnCWFf0eG0unXcQOqVJp16XBJdyCzLg7.jpg

Pobierz
  • 11
@TheSevo: Siemka pograłem i z takich pierwszych odczuć to jakiś poziom uczący gracza jak grać to chyba tutaj must have bo mi też sporo zajęło aby ogarnąć o co chodzi a potencjalny gracz po kilku próbach może już odinstalować. Ponad to na stronę sklepu gierki warto wstawić filmik pokazujący co się w gierce robi nie mówię że od razu jakiś super trailer ale np wyrywki z gameplayu sklejone do filmiku np