Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noitakto: Dobra Panowie i Panie. Śmieszkowanie się skończyło. Biauek może zamykać portal. Po takim ciosie wypok sie nie podniesie. Nk pismo z podpisem prokuratora Dziury w Dupie. Ja się już pakuje. Zegnajciu
@noitakto: no ja jeszcze łapię się w tę pierwszą grupę wyborców, chociaż już niedługo, ale nie o to chodzi. Po prostu szkoda, że ta siła, jaką widać w internecie wśród młodych ludzi, nie ma przełożenie na karty wyborcze.
@whitewladi: tak, ich gra, w którą gramy wszyscy. I każdy z nas ma do rozdania po jednej karcie. Nie chcesz brać udziału w rozdaniu - twój wybór, ale grać i tak musisz. Bo nie ważne, że nie lubisz partii X i z tego powodu nie poszedłeś na wybory. Jeśli partia X wygra, to ona będzie układała rzeczywistość wokół ciebie przez najbliższe lata.
@whitewladi: no popatrz, na Zachodzie Europy nie było PRL-u, w USA nie było PRL-u, a jednak ludzie głosują i demokracja ma się tam dobrze.
Ja nie mówię, że masz wpływ na wszystko i pójście na wybory zmieni świat. Daleko mi do takich romantycznych twierdzeń. Ale można po prostu dołożyć swoją cegiełkę do zmian. Twoja jedna nie ma znaczenia, ale 100000 takich cegiełek różnych ludzi zaczyna mieć znaczenie. To, że nie idziesz