Wpis z mikrobloga

@gumpa_bobi: jestem od niego rok młodszy i łza poszła... tym bardziej że mam nie ciekawe wyniki badań, to straszne patrzeć jak twój znajomy/kumpel odchodzi [*] przykro bardzo...
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: kurde, czytam wpisy człowieka, taki normalny, wspaniały człowiek z zainteresowaniami ciekawymi, życie jest okrutne, chętnie bym oddała kilka lat komuś swojego marnego życia, za to żeby ktoś mógł żyć dłużej...
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: był chłop, nie ma chłopa.

Pamiętajcie mireczki i mirabelki, z nowotworami nie ma żartów. Statystycznie zabiją co czwartego z nas. Jak ognia trzeba unikać wszystkiego, co zwiększa ryzyko zachorowania - papierosów, alkoholu, nadmiaru mięsa w diecie, zwłaszcza czerwonego. Z kolei warzywa powinny być podstawą diety.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: poczytajcie jego posty od ostatniego do pół roku wstecz. Często myślę co ja zrobiłbym w podobnej sytuacji. Spędzić pół roku na wizytach w szpitalach, czy sprzedać wszystko i zacząć wykreślać rzeczy z "Bucket list"?
  • Odpowiedz
  • 134
Ja #!$%@? Mirku. Miałeś to wygrać. Było w Tobie tyle woli walki. Imponowales mi swoją postawa. Sledzilem twoje poczynania. Nie widzieliśmy się a mimo to uronilem lze. Niech spoczywa w pokoju i by jego rodzina pozbiera się i pamięta o nim. Szacunek za walkę do końca
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: ja pieprzę,niby się człowieka nie znało, ale czytając jego wpisy i kibicując jakoś się tak czuję jakbym swojego znajomego straciła..
Strasznie smutno, wyrazy współczucia żonie i dzieciom (,)
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi czytało się jego wpisy jak walczył.. eh.. tam gdzie jest teraz nie boli go już nic.. smutek i jak to śpiewał Lemmy z Motorhead "God will still be with you till the end..." Niech mu ziemia miękką będzie (,)
  • Odpowiedz