Wpis z mikrobloga

#porady #wies #pomocy
Mam problem. Otóż mój nowo-wprowadzony sąsiad postanowił sobie hodować gołębie obok mojego ogrodzenia. Problem jest taki ,że zaraz obok mam ogród i nie dość ,że te gołębie walą na dachówkę(która po czasie będzie ulegać pogorszeniu ze względu na właściwości odchodów) w dodatku w pobliżu jest mój ogród który non stop jest dewastowany przez te szkodniki,już nie wspomnę że siadają mi na parapetach itp. Co byście polecili? Wiadomo ,że z sąsiadami trzeba w zgodzie ale naprawdę nie w porządku jest ,że ktoś stawia sobie gołębnik przy dosłownie płocie sąsiada podczas gdy sam ma dom oddalony od gołębnika a ogród sobie zakrył siatką z góry. Miał ktoś podobny problem czy miałby jakiś racjonalny pomysł co zrobić? Wiecie jak to jest, "wolność Tomku w swoim domku"...
  • 14
@kryniow: poszedlbym do sasiada i dokladnie tak jak napisales tutaj przedstawil swoje spostrzenia. Skoro sam zabezpieczyl swoja posesje przed zniszczeniami to mial swiadomosc, ze takie zniszczenia moga sie pojawic i powinien tez Tobie takie zasponsorowac. bo przez jego hobby bedziesz ponosil sptraty.
@Zetembe:
Właśnie chodzi o to ,że ja mam jeszcze się wykosztowywać za czyjeś widzi mi się. Ale ma gość teren przy swoim domku to nie, postawił przy moim. Niektórzy to mają kompletnie wywalone na innych.
@AbaKowner:
Radykalne podejście. Naprawdę już przestał mi przeszkadzać pisk kogutów pod moim oknem, ale te gołębie to przesada. Najgorsze ,że zaraz się po-obrażają i będzie ,że ja czepialski itp.