Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę w sprawie Przemcela ( https://www.wykop.pl/wpis/41519311/osoba-ponizej-to-odrazajaca-kreatura-kreci-beke-z-/ )
Dla tych którzy nie wiedzą, jest to lekko upośledzony i chory chłopak. Widać to po nim na pierwszy rzut oka, niby próbuje naprawić w jakimś stopniu swój wygląd, ale robi to nieudolnie. Wszystko fotografuje i wrzuca na instagrama, na którym ma mnóstwo "fanów" i "fanek". W cudzysłowie, bo jest dla nich głównym tematem do wyśmiewania i szydzenia, ale Przemas tego nie widzi.

I niesamowicie mnie to #!$%@?. A wiecie dlaczego? Bo sam byłem w podobnej sytuacji.

Też wyglądam na lekko upośledzonego. Też trafiłem w towarzystwo, które za plecami wbijało mi nóż w plecy. Ledwo co odszedłem od komputera, nie znając ludzkich zachowań i zasad przy budowaniu więzi z kobietami. Trafiłem na p0lkę, która owinęła sobie mnie wokół palca i robiła sobie ze mnie pośmiewisko.

Moment w którym zorientowałem się co jest grane, był bardzo ciężki. A tak naprawdę dopiero poczułem co to znaczy prawdziwe zainteresowanie ze strony kobiety, gdy poznałem inną kobietę. Dopiero ona pragnęła mnie na serio takim jakim byłem, była wobec mnie szczera i prawdziwa. Wiem, że ona była we mnie prawdziwie zakochana. Fajne uczucie gdy uważasz się za 1/10, a dziewczyna siada ci na kolanach, próbuje ci rozerwać koszulkę i dobiera się do ciebie. Jeśli czyta mnie jakiś przegryw...

... #!$%@? RÓB WSZYSTKO ABY CHOCIAŻ RAZ W ŻYCIU TO POCZUĆ!
TYLKO NIE RÓB Z SIEBIE KLAUNA, DEBILA I BŁAZNA!

Niestety, ale ludzie to #!$%@? i zawsze będą szydzić ze słabszego lub biedniejszego. Trzeba przeżyć swoje i wyczulić się na frajerskie ruchy. Trzeba próbować i walczyć o siebie, ale nie być debilem ślepo zapatrzonym na fejm.

#przemcel #takaprawda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7
@BrockLanders: Upośledzony moze nie jest, ale skoro nie potrafi dostrzec tego, ze ludzie cisną z niego bekę, a każdą konstruktywną krytykę usuwa, to może mieć jakies zaburzenia emocjonalne czy coś w tym stylu.