Wpis z mikrobloga

Wszystkim tym, którzy wyzywają Korwina, Brauna, Bosaka i wszystkich innych z Konfederacji od idiotów, oszołomów, foliarzy, szczurów i obwiniają ich za słaby wynik ugrupowania w wyborach, bo przecież żaden porządny człowiek na nich nie zagłosuje, przypominam, że była w tych wyborach partia, która miała bardzo podobny program, ale bez Korwina i bez żadnego mówienia o Hitlerze, o wolności od przymusu szczepień czy o żydowskich roszczeniach. O jakichś lewackich urojeniach o płaskiej ziemi czy paleniu na stosach sodomitów nie wspominając. No i jaki wynik oni uzyskali?

Klasyczne "gdyby nie Korwin wygralibyśmy wybory".

#konfederacja #wybory #korwin #4konserwy #polityka
Pobierz ibilon - Wszystkim tym, którzy wyzywają Korwina, Brauna, Bosaka i wszystkich innych z...
źródło: comment_ysjiBdOGKqsj8RkwKumbDhofqutILOVX.jpg
  • 20
@ibilon: Różnica jest taka że Gwiazdowskiego nikt nie znał, a Korwina zna każdy, a i tak nie chce na niego głosować nikt więcej poza garstką ludzi. Elektorat negatywny postawił Ozjaszowi szklany sufit, i powyżej tych 600 tysięcy głosów nie podskoczy choćby się zesrał. Zawdzięcza to tym wszystkim hitlerom, niepełnosprawnym, "kobiety są mniej inteligentne" "zabić k**wa tych ludzi".
@ibilon: właśnie dlatego że nie mówił o takiej ważnej kwestii jak stosunek do uroszczeń żydowskich wydawał się podejrzany. Poza tym chciał tylko nieznacznie obniżyć podatek dochodowy zamiast go znieść jako, że jest z gruntu głupi.
@jacieniemog28: mówienie o gościu, który ma ogromną wiedzę i świetnie prosperującą kancerlarię per debil raczej świadczy tylko o tobie xD

Niestety naiwnie uwierzył, że większość tych, którzy na wybory nie chodzą, nie chodzi dlatego że nie ma na kogo głosować, a wyszło na to że całkiem sporym odsetkiem tych osób to byli wyborcy PISu, którym się po prostu nie chciało wcześniej ruszyć dupy, a teraz jednak poszli z jakiejś chorej obawy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ibilon: Andrzej Rosiewicz jako jedynką na liście, a niby miała być nowa jakość. Plus ten brak jaj. Szanuję Gwiazdowskiego, ale to niezdecydowanie w stylu jestem za a nawet przeciw(coś w stylu: Jestem przeciw 500+, ale jak wygramy to zosrawimy)
mówienie o gościu, który ma ogromną wiedzę i świetnie prosperującą kancerlarię per debil raczej świadczy tylko o tobie xD


@MirkobIog: człowieku, on praktycznie nie istniał w tych wyborach, wiem że masz 15 lat ale to że ktoś ma kancelarie itd. nie znaczy że ogarnia politykę
@jacieniemog28: niestety, ale aktualnie bliżej mi do 30. Widzisz, powiedzenie, że Gwiazdowski nie ogarnia polityki to zupełnie coś innego niż mówienie o nim debil. Co do tego pierwszego się zgodzę. Twierdził, że przyglądał się polityce przez 30 lat i teraz zna jej mechanizmy a tutaj jednak klops, bo gdyby rzeczywiście wiedział jak to działa to kampanię poprowadziłby zupełnie inaczej, bazując na emocjach i głośnych hasłach o dobrobycie, a skończyło się na