Wpis z mikrobloga

@Chris_Cornell warto obejrzeć Pałac Sisi, najlepiej tam pojechać rano. Żeby objechac całą wyspę samochodem jeden dzień nie wystarczy. Warto też popłynąć i zobaczyć Albanie, Ważna rzecz tam to trzeba pilnować że jeśli kupisz coś i zapłacisz w euro to nie zgadzaj sie żeby wydawali Ci resztę w ichniej walucie. W jakim mieście masz hotel?
  • Odpowiedz
  • 0
@bonczur tak koło sidari. :-D No więc kumpel polecił, aby wykupić na Korfu Magic Tours wycieczkę, na pewno jedna wykupimy, myślę dalej nad wypożyczeniem jakiegoś pojazdu i pojeżdżeniu. Gdzieś niedaleko jest też szczyt 900 m Pantokrator, chyba będziemy chcieli tam wejść, bo lubimy góry, no i trzeba sobie szukać zajęcia, żeby nie siedzieć jak te głąby w hotelu. :-D Ile pieniędzy bys polecał zabrać? Mamy AI więc głównie alko będzie kupowane coś
  • Odpowiedz
@Chris_Cornell polecam quada, ok. 40e za dobę, a zobaczyć trzeba koniecznie Porto Timoni, Angelokastro i Paleokastrista ( ͡° ʖ̯ ͡°) na Pantokratora też mieliśmy się wybrać ale nie zdążyliśmy. Ceny bez tragedii, na pewno lepiej niż w Chorwacji. Polecam piwka z regionalnego browaru Corfu Beer ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@pernikovy_tatko to gdzie się się wyrzuca stajtasme? xD no ja myślę właśnie nad quadem albo skuterkiem. :-D Raz się żyje! Co.do żarcia to mamy all inclusive więc nie sądzę że będziemy bardzo jeść na miescie, nastawiam.ske na alko bo to w hotelu, to będą pewnie siki dla tłumu. ;-)
  • Odpowiedz