Wpis z mikrobloga

Dość tych bezużytecznych jęków.

Najbardziej marudzą ludzie młodzi (moja grupa, wielcy stoicy xd) których na wybory poszły 25 % ludzi. Macie za swoje dzbany, napisać wam kilka słów prawdy?

- Wynik wyborów starych ludzi nie jest porażką bo głosują w swoim interesie. My głosujemy w swoim interesie. Wiecie co się właśnie stało? Wielcy energiczni młodzieńcy zostali zdetronizowani przez staruszków którzy mogą głosować jak chcą jeśli to jest w ich interesie
- waszym wrogiem jest wasz niegłosujący kolega który "hehe wali politykę" bo tym samym wzmacnia głosy starsze
- jesteście ciotami jeśli nie potraficie zachęcić choć paru znajomych do głosowania, lenistwo swoje zbiera bo tacy nasi rodzice przynajmniej pójdą w grupie
- moja grupa wiekowa (18-29) jak widać ma w dupie demokrację więc nie jęczcie jeśli na naszych oczach powstają systemy które nie uwzględniły naszych głosów. Tak działa demokracja. Przestańcie się zachowywać jak te bombelki po których tak ciśniecie bo jesteście tak samo rozwrzeszczani jak one.
- idźcie do klubu w piątek może to pomoże w aktywnej legislacji prawa

W końcu - przestańcie jęczeć bo to się już robi żenujące. Nie, Państwo nie upadnie od jednych wyborów, Polska nie stanie się Wenezuelą bo ma zdywersyfikowaną gospodarkę a nie tylko opartą na ropie.

Chcecie być intelektualistami? Działajcie w systemie jaki wam dał wynik wyborów na rzecz swojego interesu a nie marzcie o 40 % dla KE, 20 % dla Konfederacji czy 10 % dla Kukiza

Ogarnijcie się

#takaprawda #oswiadczenie #wybory #4konserwy #bekazidiotow #konfederacja #bekazprawakow #bekazlewactwa #polityka
  • 57
@Brzytwa_Ockhama: Ja mam nadzieję że to dobra nauczka dla kuców by nie wchodzić we współpracę z narodowcami :) Zmienią taktykę na jesień czyli odrzucenie populistycznych i propagandowych haseł i pójdą w stronę centrum to chętnie oddam głos. Tutaj trzeba kraść zawiedziony elektorat liberalny PO i Nowoczesnej a nie zagospodarowany przez PiS elektorat szurów :D Przekonujcie swoich liderów.
@Brzytwa_Ockhama: Ty też się ogarnij i zrozum w końcu, że właśnie urokiem demokracji jest to, że dziś możemy czytać emocjonalne opinie wyborców każdego z ugrupowań, zarówno te entuzjastyczne, jak i skrajnie pesymistyczne.
Przestań się obawiać o to co zrobimy w piątek, czy pójdziemy do klubu czy też nie.

Byłem dziś na stacji benzynowej, tankowałem benzynę i mam prawo być niezadowolony z ceny, tym bardziej, że świetnie pamiętam człowieka, który na mównicę
Ty też się ogarnij i zrozum w końcu, że właśnie urokiem demokracji jest to, że dziś możemy czytać emocjonalne opinie


@synkretyk: To nie jest urok demokracji tylko ochlokracji gdzie rządy są sprawowane przez osły bez dostępu do rzeczywistości. Katon by was wszystkich zaorał za takie pieprzenie.

Byłem dziś na stacji benzynowej, tankowałem benzynę i mam prawo być niezadowolony z ceny, tym bardziej, że świetnie pamiętam człowieka, który na mównicę sejmową przyniósł
@Brzytwa_Ockhama: polska gospodarka taka wydajna, byłem dziś wysłać 5kg książek i 8 kartek A4 z podpisami przeciw ustawie 447, koszt?
5kg książek - Paczkomat InPost - 14.99zł; 40s mojego czasu
8 kartek A4 - Poczta Polska - 16.10zł; 10min mojego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie dziwne że emeryci głosują za socjalizmem, jak to państwo nawet wydajnej poczty nie potrafi ogarnąć, a co dopiero normalnego prawa