Wpis z mikrobloga

I tak oto przygoda kończy się powodzeniem (). 6 dni drogi, ponad 3000km, ile stopów było nie pamiętam. Start był z Wrocławia. Właśnie siedzę w busie do Órgivy (dostać się tam stopem jest ciężko uwierzcie) a potem spacerek 3km. Hiszpania jest piękna, inne kraje przy niej to p------i.
Mimo bycia trochę introwertykiem, przegrywem bez życia (bo prawie całe w komputerze spędziłem) udowodniłem sobie że mogę zrobić co chcę w życiu i do tego was namawiam też! () Mogę zrobić jakieś ama cokolwiek więc pytajcie co chcecie wiedzieć.
A i chciałbym podziękować kolesiowi co nagrał vloga na yt i pojechał z kolegą do Beneficio. Gdyby nie ty pewnie g---o z tego by wyszło. Nazywa się Petek czy jakoś tak.
#magicznytrip #autostop #przegryw #ama
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MagikLOL: Tak, ten pierwszy raz, kiedy postanawiasz jechac. I to sam. Ten paralizujacy strach towarzyszacy w kazdej minucie poza samochodem. I ta satysfakcja, ze jednak da sie wyjsc do ludzi, i Ci kidzie sa w sumie zajebisci :D i na koniec blogie uczucie wykonania niewykonalnego :):)
  • Odpowiedz
@damianex19: bo jestem w Beneficio i nie wiem kiedy wroce xD? Spoko nie ma problemu moge cie wziasc kiedys na tripa ale to jak wroce i odpoczne. K---a w zyciu bym nie pomyslal ze kiedys mi zal dupe scisnie ze nie jestem w Polsce i zatesknie.
  • Odpowiedz