Wpis z mikrobloga

Jako, że mam dwa telefony Google Pixel 3A (w tym jeden XL) robię pierwszą w Polskojęzycznym internecie recenzję tych dwóch flagowców od Google.
Proszę zaplusuj ten wpis, lub wpisz komentarz, jeśli chcesz być zawołany.
Dużo osób w UK przechodzi teraz z #ios #iphone na Pixela 3a, w tym mój kolega, więc pogadam o tym też.

Dla tych, którzy pragną się dowiedzieć nieco więcej jeszcze przed zaplusowaniem, Google Pixel 3A to nowy flagowiec, który aktualnie ma najlepszy aparat fotograficzny na świecie (lepszy nawet niż Iphone XR, szczególnie jeśli chodzi o zdjęcia w nocy).
Postaram się zrobić rzeczową recenzję obu telefonów (Pixel 3A i Pixel 3A XL), opowiedzieć o ich zaletach, jak i wadach z perspektywy power-usera.

#pixel #pixel3a #cokupic #google #pytaniedoeksperta #android #telefony #pytanie #gsm #smartphone #ios
20latprzykompie - Jako, że mam dwa telefony Google Pixel 3A (w tym jeden XL) robię pi...

źródło: comment_XaorTChbXDUK7JX2F8prye4i2hgOuh1s.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@archi3: Choćby po to, żeby śledzić więcej użytkowników. W UK zrobili promocję, w której dodawali głośniki warte 50 funtów do Spotify za darmo.
Mam wrażenie, że dla nich Polska to świadomie pominięty rynek. Może chodzi o to, że wielu ludzi mogło by nadużywać ich świetnego procesu gwarancyjnego (mówisz, że coś jest nie tak z telefonem, na drugi dzień już wysyłają ci nowy a ty masz dwa tygodnie na wysyłkę starego
20latprzykompie - @archi3: Choćby po to, żeby śledzić więcej użytkowników. W UK zrobi...

źródło: comment_KEi2WOZnXbKIB2BzEoPr9c1QPcJyj81l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@20latprzykompie daj znać czy normalnie rozmowy działają bo na Nexus 5 miałem problem ze pierwsze np 2s rozmowy nie działał mi mikrofon. Czytałem że Pixel 3 też tak ma więc coś w tym jest chyba
  • Odpowiedz
@Rifo: @schreder: @Tuff: Bardzo trafne pytanie, postaram się na nie odpowiedzieć w teście.
Pod względem bebechów to średniaki. Mają tylko 4 GB RAMU, nie najnowszy procek, brak dedykowanego chipu, który miała wersja 3.
Jednak wnętrze to nie wszystko. Możesz pamiętać sytuację w 1999 roku gdy wyszła konsola Sega Dreamcast, oparta na Windowsie. Mimo, że miała procesor 200 MHz i 4 MB akceleratora graficznego, kod był tak
  • Odpowiedz
@20latprzykompie: powiedz mi, duża jest różnica w codziennym działaniu między 3a a zwykłą 3? Obecnie Note 8 mnie męczy swoim rozmiarem i szukam czegoś mniejszego. Zastanawiam się obecnie pomiędzy iPhone 8 a Pixel 3a. iPhone w sumie tylko dlatego, że mam Mac.
  • Odpowiedz