Wpis z mikrobloga

Oglądam tych naszych młodzików. I nie wiem czy to Tahiti się daje tak robić czy za kilka lat będziemy mieć jedną z naprawdę najlepszych kadr w historii. Ale na pewno nasi grają pięknie. Idealne podania, każdy wie co i gdzie ma robić. #pilkanozna #mecz
  • 17
  • Odpowiedz
@nightrain: dokładnie. Ale mi w wpisie generalnie chodziło o to że może rośnie nam kilku nowych Lewandowskich itd. Jak miałem 15 lat pierwszy raz ciąłem diaxem. Uciąłem kabel ze strachu że idą iskry. Dziś na spokojnie spokojnie sobie z nim poradzę. To jeszcze dzieciaki ale trzymam kciuki że za parę lat nasi będą #!$%@?ć za burde na euro czy mundialu wszystkie "potęgi"
  • Odpowiedz
@TheAwaken: no w tym roku mają jeszcze mistrzostwa europy u21 we Włoszech, no i ta młoda kadra nie wiem jak się teraz nazywa u17, czy u 19 też jest spoko, paru powinno sobie poradzić w dorosłej piłce
  • Odpowiedz
@nightrain: "wiara daje siłę, motywację do działania" Przegrają to trudno. Zależy jaką wyciąga z tego lekcje. Ograją chociaż Włochy czy kogoś da im to właśnie tą wiarę w samych siebie że to nie są przegrywy. Kumpel grał na Termalice. Zanim weszła do ekstraklasy. Kto wie? Być może dziś byłby w kadrze lub grał w innym topowym klubie. Pojechał jednak na zmywak
  • Odpowiedz