Wpis z mikrobloga

no ale z drugiej strony chłop ma żonę ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja pomyślałbym o zlitowaniu się na twoim miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lazyd: No ja nie mam żony, może mi swoją odda?

Powiedz że to bait ( _)


@cototojanie: Nie, wiadomość z dziś. Odpisałem mu, żeby sprzedał swoje graty i kupił coś słabszego, jak tak
  • Odpowiedz
@nowywinternetach żoną to jest #!$%@? dramat studnia bez #!$%@? dna, zawsze musi kupować zawsze! To bluzeczkę bo 400 to mało i nie czego ubrać to buty bo 20 par mało. Słowem dramat. Ale mi by nie przyszło żeby taki tekst skleić.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: widzę że ceny używek są od 800 do 1400zł za 1070. Na co byś uważał przy zakupie 1070? Np. zotac 1070 mini za 875zł jest jakiś gorszy bo ma w nazwie mini? Pytam bo jestem właśnie w trakcie zmiany radeona hd7850 na coś dobrego, a jak tak blisko jest od radeona 580 cenowo do 1070 to celuje w niego. :)
  • Odpowiedz
Na co byś uważał przy zakupie 1070? Np. zotac 1070 mini za 875zł jest jakiś gorszy bo ma w nazwie mini?


@rennaissance: Słabe chłodzenie i oczywiście wydajność niższa. Rekompensata to małe wymiary. Dobra 1070 bez koparek (wyżyłowana, przekręcona i przegrzana, a często bez gwarancji nawet), z dobrym chłodzeniem kosztuje 1100-1200zł. Poza allegro swoją mogę sprzedać za 1150.

Pytam bo jestem właśnie w trakcie zmiany radeona hd7850 na coś dobrego


Sama
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: hmmmm wyciągnałem pc z piwnicy po kilku latach, dla oderwania od codzienności ostatnio sobie pykam kilka godzin w tygodniu w bieżące gry i wychodzi, że kartę ulepszę i powinno być ok. Wyszło że do 1000zł coś mogę kupić jakby było 800-900 to tylko się cieszyć bo jeszcze ssd 250gb zamówiłem, a nie chcę przeginać z szastaniem kasą na zabawki ^^

Zaraz sprawdzę co tam siedzi w tym pc to
  • Odpowiedz
Wyszło że do 1000zł coś mogę kupić jakby było 800-900 to tylko się cieszyć bo jeszcze ssd 250gb zamówiłem, a nie chcę przeginać z szastaniem kasą na zabawki ^^


@rennaissance: Jak do tysiaka jak pisałem to poluj na 590tkę. Aby tylko nikt Ci nie wcisnął 1060.

Jedna sprawa, 590 ma bardzo duży pobór prądu, więc zasilacz musisz mieć dużo mocniejszy niż do
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: uuuu widzę, że muszę spokojniej podejść do tematu bo poza 590tka pojawił się na horyzoncie 1660/1660ti w okolicach 1000-1600 nowy, ale zaraz doszło info że jest okrojony o jakieś procesory RTX ;p znowu mi głowa puchnie :))

A pc to i5-2400 16gb ddr3 3x500gb raid wdblue zaraz ssd, no i zasilacz nie z czarnej listy coolermaster v650 gold ;p
  • Odpowiedz
uuuu widzę, że muszę spokojniej podejść do tematu bo poza 590tka pojawił się na horyzoncie 1660/1660ti w okolicach 1000-1600 nowy, ale zaraz doszło info że jest okrojony o jakieś procesory RTX ;p znowu mi głowa puchnie :))


@rennaissance: Nie zajmuj się tymi nowymi wynalazkami, bo to niczego nie wniosło dobrego. Są okrojone to są. Aktualnie do 800zł 1060 6GB, potem RX 590 najlepiej Fatboy, potem 1070. Jak chcesz to mogę
  • Odpowiedz