Wpis z mikrobloga

#fut pomożecie mi przebudować drużynę? Ogólnie defensywa jest spoko i może zostać, telles może wjedzie lepszy bo narazie testowałem Felipe dostałem z sbc losowego i muszę powiedzieć że jest bardzo spoko. Wcześniej był tam vvd i bałem się zmieniać ale daje rade i 150k w kieszeni. Nieeymienni cancelo, metuidi, hulk, Felipe, do tego jeszcze z fut swapow pepe i Robertson. Ogólnie to cały atak bym chciał zmienić. Genialnie grało mi się neymarem i mbappe ale już ostatnio nie mam do nich sił. Wszystko prseoierdalaja muszę chyba ich wymienić. Hulk bardzo przeciętny i też chętnie poradzę go na ławie. Fekir to już lepiej nie mówić, chemistry bitch. Gram 4231. Chcę w składzie Ronaldo, co tu pod niego zbudować? Budżet to co widać + jakieś 300k jestem 2 stanie wyjąć z kart które zalegają w klubie plus to co ze sprzedaży piłkarzy
  • 3
@RBNG: ciężka sprawa bo potrzebujesz LO telles w jakiejś lepszej wersji swoje kosztuje, jak chcesz Ronaldo to też spory koszt, Fekir do wywalenia, kupuj tego Ronaldo jak masz coinsy a resztę to jakoś po taniości dokończ uzupełnij
@RBNG: ja mam w ataku cr7 i mbappe, spo neymara i powiem tak cr7 wart swojej ceny. Niby każdy z tych 3 jest mocny, ale cr7 trzyma średnia ponad bramkę na mecz, gdzie mbappe czy neymar zdecydowanie mniej, a przecież nie gram konkretnie pod niego.