Wpis z mikrobloga

Rozbióreczka na weekend, tym razem mniejszy wybór oraz będzie kontrowersyjnie.

1. Escentric Molecules 01 w cenie 2,3zł/ml do rozebrania 60 ml
Bardzo ciekawe perfumy, niektórzy podobno nie czują ich w ogóle. Ja mam to szczęście i je wyczuwam, ale co czuję tego już nie potrafię sprecyzować. Jeżeli chciałoby się je opisać jednym zdaniem to po prostu pachną świeżością. Świeżość z rodzaju tych ozonowych, trochę wodnych. Ale nie takiej jak w GiT czy Cool Waterze. Coś całkiem innego. Z resztą na każdym te perfumy pachną inaczej i to jest w nich najfajniejsze. Powiedzmy, że ISO E Super w tych perfumach wyciąga trochę zapachu z Ciebie plus ma jakieś tam swoje nuty. W połączeniu doskonały świeżak na ciepłe dni.

2. 1 Million by Paco Rabanne w cenie 1,3zł/ml (lepszej ceny nigdzie nie ma i nie będzie).


A tak na poważnie, są to dobre perfumy, zdecydowanie komplementogenne a co najważniejsze trwałe i o przyzwoitej projekcji. Sam zapach też należy do tych przyjemniejszych, ale trzeba go uzywać raczej wieczorowo niż jako zapach na codzień. Kiedyś jak mi się będzie chciało to napiszę jakieś wysrywy na temat tego zapachu, który padł ofiarą własnej popularności. No nic, bieżcie i pachnijcie tym wszyscy.

3. Kiton for man w cenie 2,0zł/ml max 80ml - Recenzję przeczytacie tutaj w serii 150perfum od drlove. Przyjemny delikatny zapach. Dla mnie chyba zbyt delikatny bo prawie od samego początku bliskoskórny. Ratuje go trwałość bo podobno żona czuła go po 10 godzinach od aplikacji na szyi wwą#!$%@?ąc się. ¯\_(ツ)_/¯

4. Rasasi Daarej (dla kobiet) - 0,9zł/ml - dobry klon Lancome Hypnose. Jeżeli zejdzie cały to osoba, która zadeklaruje największą ilość dostanie flakon. Zostało 70ml.

5. Rasasi Royale Blue - klon D&G Light Blue, tylko bardziej syntetyczny. Przyzwoity zapach na obecną pogodę (chyba, że u was pizga złem i powodzą to psikajcie się jakimiś la yuqawam czy co tam macie. We flakonie zostało ok 15 ml i sprzedaję go w całości za 15 zł.

6. JPG Ultra Male - wieczorowy słodziak, myślę, że nie muszę się rozpisywać. Do rozebrania 20 ml w cenie 1,8zł/ml

7. Paco Rabanne Pure XS for her - Piękny zapach dla zdecydowanej kobiety. Nie dla szarej myszki. Jak pachnie femme fatale? Myślę, że ma ten zapach w swojej kolekcji.
Do rozlania 30ml w cenie 3,5zł/ml

#perfumy #rozbiorka
  • 40
@sveq91: Zapomniałem napisać:

Standardowo, szkiełko 3zł, wysyłka Paczkomat 14zł Minimalna ilość 10ml. Kiton tylko dla tych, którzy biorą coś jeszcze.

@Drakan nie musisz brać nic więcej bo nie było takiej informacji jak się zgłosiłeś. Ale możesz ()