Wpis z mikrobloga

@alex-fortune: mi schodzi juz ponad rok ale to dla tego ze pracuje za granica i malo czasu do tego jak juz jestem czesto brak pogody lub samolt w serwisie i tak schodzi, jesli wszystko by sie zgralo to w pol roku mozna zrobic
@KobKob: tak, no kiedyś nawet nie śniłem że moge siedzieć za sterami i to samodsielnie a od dziecka modele symulatory itp, atpl teraz tez sie wydaje poza zasiegiem ale kto wie co przyniesie przyszłosć
@kret_w_granulkach: nie mam pojecia jaka jest różnica w cenie, ja stwierdziłem że nawet jeśli byłoby troche taniej to koszty dojazdów by tą roznice zjadły tym bardziej ze nie jestem z rz a a do lotniska mam dobry dojazd autostrada. Ja robie w Air Res maja tam 2 tecnamy troche nowoczesniejszy sprzet i cessne 152 stara w uj wiem ze roznica miedzy tymi modelami w cenie to kilkadziesiat zl. A wiec sporo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korzen90: nie wiem, ale najbliższe lotnisko jest w Mielcu, i najczęściej przelatują nade mną takie małe samoloty
Myślisz, że one mogą latać z Mielca?
@Slamowir: najprawdopodobniej z obu lotnisk ponieważ w programie szkolenia są przeloty na inne lotniska no i najblizej rzesowa jest mielec, krosno poszukaj sobie punkty vfr/ifr mielec to zobaczysz czy jakiś punkt nie jest w pobliżu, nad takimi punktami czesto wykonuje sie jakies cwiczenia typu zakrety, przeciagniecią lądowania awaryjne