Wpis z mikrobloga

Celebrujemy to 4000 post właśnie wybił!!! Tak jak obiecałem mapka wsi, wiem wiem można było lepiej, problem miałem w tym że ciężko przedstawić perspektywe, ale zrobiłem tak jak mam to w głowie. Na google maps nawet jej nie ma, a nazwy nie podam niestety, bo nie chcę stalku + owa wieś w postach ma atmosfere tajemnicy, niczym Sillent Hill.
Zrobiłem punkty, więc na dole będziecie mieli opisy miejsc, dużo ich nie ma bo zaledwie 8 ale myślę że bedzie ciekawie.
--------------------------
1. Domy, z widzenia znam wszystkich chociaż mieszkają najdalej ode mnie. Dobrze mógłbym nie znać. Nikt nie warty spojrzenia. Północna część wsi. Specyficzna aura. Każdemu będzie smutno po wstąpieniu na te tereny. Zapadłe, i smutne odizolowane domy, kilka stawów ( prywatnych) dużo drzew i dziwnych porostów. Nie polecam.

-----------------------
2. Dom rodzinny patologicznej, specyficznej i bardzo dobrze znanej każdemu mieszkańcowi wsi.
W domu podobno grzyby ryby, i inne pluskwy. Była afera bo ich dzieci miały wszy, dlatego nie pozwalono im się bawić z innymi. Dużo ich, jak to w patologicznych rodzinach, więc nikt otwarcie o nich nie mówi. Wiadomo, plotki zaprdalają jak błyskawice. Prawdziwy Pałac Patologii
spekuluje się że może ich tam być aż 30, ciotki wujki dzieciaki i inne napływy, dom dość duży
z wyglądu zdewastowany, nie zapuszczałem się tam nigdy.

---------------------------
3. Babsztyl, stara klępa co mieszka najbliżej sklepu. W życiu jak w stereotypie. Największa plotkara i obgadujka w całej wsi.
Dużo osób twierdzi ( w tym starszych ) że w przeszłości to była '' krwa'' - z osobowości i może z wykonywania czynności.
Arogancka, i kato-radykał. Duża rodzinna, nowobogackie więc się krwa puszy jbana.

-------------------------------------
4. Sklep. Yay. Jedyny w całej wsi.
80 % asortymentu to alkohole papierosy i chipsy. Praktycznie nikt tam nie chodzi po coś innego. Sprzedawczynie są 2. Na dwie zmiany. Ciężkie warunki pracy, w zime menele piją w środku, a one ich nie mogą wyrzucić. Wiadomo, ręka ręke myje.
A to daleka rodzina, a to tamtego zna to nie wypada, a to nie chce wyjść, a to dobra niech zostanie.
Nie ma w tym gówno-sklepie Monsterów Zielonych. Dużo innych rzeczy też nie ma.

---------------
5. Za kościołem i domami wokół, jest ścieżka prowadząca ( w sumie do nikąd) na szczere pole, ale widać z niej coś para- panorame wsi) i jest spokojnie klimatycznie, więc o ile się ma machmola papierosy monsterka to najwyżej w jesień można się tam przejść. Ścieżka jakieś 400m. Chociaż często tam latają dzikie psy i ostatnio dziki oraz inne zwierzęta lasu.
Idziesz na własną odpowiedzialność. Jednego możesz być pewny, człowiek cię tam nie zaatakuje. Wszystko inne tak.

----------------------
6. Bagna mokradła i pola. Iść tam nie ma najmniejszego sensu. Jakiś kanał tam płynie ( od rzeki). Czasami jeden- dwóch myśliwych tam chodzi. Dzika zwierzyna. Z tego punktu widać zarys miasta gminnego.
---------------------------
7. Gówno-lasy, i bory ciemnogrodu. To tam znajdowało się miejsce, spotkań sekty satanistycznej/ nawiedzony las... . odsyłal do swoich poprzednich postów gdzie to opisywałem. Też gówno jak w poprzednich miejscach, tylko że natura jakaś ładniejsza i dająca nadzieje. Może dlatego że już opuszczamy wieś. A niedaleko znajdują się drogi w inne strony świata, więc jakiś sens to ma
-------------------------
8. Mój dom. Moja posesja. Moje włości. Mój koszmar. Moje więzienie. Moja klątwa.
Opisywać nie muszę. Tutaj wykonali na mnie wyrok.

@ukaszeq, @Naiken, @Shepard93, @Boniasty, @Graner, @danlenoir, @Przychlast, @dedronek, @kampaaa, @FilozofujacyTopor, @SzaryWilku, @ZenonZawodowiec, @NorskArisk, @guralek, @Rumcajs30, @WezyrMefistoo, @Ezev, @my_life_is_full_of_pain, @ambasador_przegrywu, @Life_will_kill_ya, @my-big-is-dik, @Rajder_nygga, @Neuropejczykanin, @potezny_biskup, @NaczelnyHejter, @CyfrowyD, @mazx, @justnan, @zycietokuj, @Zygmunt_II_August, @tenswiatssie, @ein-abychon, @caru, @serengeti, @DzikiBomber, @compas1010, @mendium, @heatnation, @comer123, @Borysk5, @XXXTetris, @Gambardella, @k0ndzi0, @awdstw24, @aduk123, @997troy_ananas69, @CzerstwaBulka, @jazzu2, @rybikcukrowy, @ammomoy, @Wextor, @Canis_Majoris, @G123, @Eskapista, @Mickeyickey, @Leuvaarden
Wszystkich wołam którzy zaplusowali post z pierwszą mapką ;)
#przegryw
Mescuda - Celebrujemy to 4000 post właśnie wybił!!! Tak jak obiecałem mapka wsi, wiem...

źródło: comment_1FK0Q3KasQA5OyIVCwJy23M7IpknAwhQ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mescuda: przykre... a takie Oskarki nawet nie będą wiedzieć o co chodzi. Oni przecież żyją w Warszawie, a 6-7 km (nawet mniej) to mają do najbardziej luksusowych miejsc w Polsce...
  • Odpowiedz
@Mescuda: Zajebiście to opisałeś, podoba mi się to miejsce jako setting do opowieści zamkniętego miasteczka i paranormalnych wydarzeń w nim. Zapisuję se do ulubionych, trzym się tam.
  • Odpowiedz