Wpis z mikrobloga

@Marwo: Mam nadzieje, że poukładało ci się w życiu uczuciowym i wreszcie pozytywniej patrzysz na otaczającą cię rzeczywistość. Zrozumiała swój błąd?
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że jesteś tak absurdalnie szczęśliwa, jak ja w tym momencie. Że codziennie kładziesz się do łóżka z uśmiechem na ustach, mimo tych drobnych #!$%@?ów dnia codziennego. I że dorosłaś do pewnych decyzji.
I co z tym "Nigdy nie mów nigdy"? :)
  • Odpowiedz
Czołem ja z przyszłości. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nadal siedzisz na tej stronie ze śmisznymi obrazkami? Mam nadzieję, że nadal jesteś w tym samym związku, pracujesz za przyzwoite pieniądze i przygotowujesz się właśnie do obrony. Ogarnęłaś w końcu swoje życie? Mieszkanie? Zresztą... cokolwiek robisz, jeśli jesteś szczęśliwa w miejscu w którym jesteś to jestem z Ciebie dumna. :D
  • Odpowiedz
  • 0
@yourgrandma kupiłeś sobie w końcu nowe auto ?zająłeś się pasjami czy dalej odkładasz na jutro ?I mam nadzieję że zrobiłeś ta rzeźbę tak jak trzeba.Jak odpuściles dietę to #!$%@? Ci w dupę.A i ucałuj swoją kobietę
  • Odpowiedz
@yourgrandma @yourgrandma właśnie rok temu o tej porze siedziałaś w pracy na przerwie i #!$%@?łaś batona i darmową kawkę z automatu. Mam nadzieję że już sobie znalazłaś lepsza prace, zapomniałas o tym frajerze, zrobiłaś sobie tatuaż i zaczęłaś coś robić w tym kierunku, w którym powinnaś iść w życiu od początku. No i mam nadzieję że nie popadlas w jeszcze większą depresję ;)
  • Odpowiedz