Wpis z mikrobloga

Dlaczego moderatorzy rożnych grup o tematyce #lbgt #feminizm gdy tylko coś im się napisze sprzeczne z ich poglądami lub neutralną opinię (bez wyzwisk, suche fakty, konstruktywna opinia itd) to dają shadowbana albo wywalają z grupy etc ? Łby im się przegrzewają od logiki i faktów czy jak ? Jak zrozumieć takich ludzi ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rozkminy #pytanie #pytaniedoeksperta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #facebook #facebookcontent z lekka #heheszki
  • 20
@headset1: Zauważyłem. Sytuacja sprzed paru minut: jakiś tam fanpage od The Sims chciał spolszczyć jakiegoś moda #lbgt - nie wiedzieli że autor wprowadził tam też homofobie (a przynajmniej takie zachowania, mniejsza ze szczegółami), no i admini mieli rozminę czy wycinać to w polskiej wersji czy tak zostawić. To napisałem że po co ciąć mody ? Bo ktoś nie odróżni głupiego moda/gry od rzeczywistości i mu będzie przez to smutno ? No
@musztym: Ogólnie jestem neutralny, nie przeszkadzają mi dopóki nie liżą się na ulicach i są "#!$%@?" na swój sposób, rozumiem sobie dać buziaka, ale całować się tak jakby się mieli przeruchać na tym polskim chodniku w Gdyni (#pdk) to jest to dla mnie niesmaczne (i to niezależnie od konfiguracji). Sam się z różowym paskiem moim kochanym nie obściskuje na środku ulicy, tylko skromny buziaczek w policzek lub w usta i
@Hu_Yu_Hai_Ding: > walczą o swoje racje i ideały

A nie lepiej się dostosować ? Wiem jak to brzmi, ale czy serio mają u nas aż tak źle ? Przecież to nie Iran że za seks homoseksualny głowy spadają, jedyne z czym mają problem to ze spadkami i adopcjami, ale oni tego nie chcą (a przynajmniej w tym roku jeszcze mi się tego nie udało usłyszeć/przeczytać), tylko są jak takie małe pieski,
@MrPawlo112: ja jestem anarchistą i sram na dostosowanie się do norm systemu. Nie zatrzyma się już tej fali, nie zapominaj, że żyjemy w dobie wojny informacyjnej, wojny ideowej i prania mózgów na masową skalę. Co tacy gówniarze mogą zrobić, jaką mają wiedzę o życiu i śmierci - żadną. System ich wychowa właśnie na małe szczekające pieski.
@MrPawlo112: w usuniętym komentarzu napisałem właśnie, że ten poprzedni w sumie trochę nijak ma się do wpisu xD ale skasowałem, bo pomyślałem, że twój ostatni komentarz odnosi się ogólnie do ludzi niehetero. W każdym razem może być tak, że grupy na fejsie to nie jest dobry wyznacznik, niemniej to tylko przypuszczenie, bo moje doświadczenia ograniczają się do tego, że dołączyłem kiedyś do jakiegoś lgbt Polska, ale szybko stwierdziłem, że chyba jestem