Wpis z mikrobloga

Chyba nastała pora na #rozdajo moich produktów, nie sądzicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie będę się ograniczać, tym bardziej że to WY mnie stworzyliście więc:

Pierwsza wylosowana osoba wśród plusujących wybiera jaką jedną rzecz ze zdjęcia chce i w jakiej formie - czy brelok czy wisiorek na rzemieniu.
Druga to samo - ale w drugiej kolejności, wybiera spośród rzeczy które zostały. Jednocześnie zielonki płaczą bo nie uczestniczą.

Mam też dla 2 osób POTĘŻNĄ zniżkę -30% na wszystkie produkty w moim sklepie www.bido.com.pl Nieważne ile kupicie, będzie -30% od całej kwoty. Wystarczy użyć kodu "DEJ MNIE ZNIŻKĘ CZŁOWIEKU" przy zakupie :]

Dla 10 Mireczków i Mirabelek - 10% na cały koszyk. Wpiszcie "Ale mało - Mirka #!$%@?ło" Oba kupony ważne do 10.06.2019r chyba że ktoś zdąży przed Wami ¯\_(ツ)_/¯

Jeśli znajdzie się jakiś Miras, który zrobi zakupy bez żadnych rabatów ale w wiadomości dla sprzedawcy wyśle jakikolwiek tekst dzięki któremu skojarze go z wykopem - będę mieć dla niego gratisową małą świecącą buteleczkę 0.5ml wypełniony świecącym pigmentem której jeszcze nie ma na stronie, albo fiolkę jeśli buteleczki mi się skończą (choć mam ich duży zapas, więc bez przesady.) Tak czy tak coś świecącego dla każdego :D

Ogólnie świętuję małe zwycięstwo nad prokrastynacją - zwlekałem się już jakiś czas, żeby wziąć się za swoją stronę z rękodziełem i powrzucać wszystkie przedmioty które narobiłem w przeciągu miesiąca. A trochę tego wyszło, jeśli Was to interesuje to są nowe sekcje, między innymi MINIMALISTYCZNIE DENTROLOGICZNIE czy GENERYCZNIE gdzie łącznie wpadło ponad 50 pozycji w przeróżnych wariantach. Doszły też kolczyki, doszły nieświecące wisiory - ogólnie myślę, że niektórzy mogą znaleźć coś fajnego dla siebie :)

Nigdy nie chciałem ograniczać czym dany produkt ma być - wolałem zostawić tą decyzje dla klienta, dlatego wszystko co robię przerabiam na bazy, z których do wyboru zawsze jest brelok, wisiorek czy kolczyki. Czasem też piny, ale to w przyszłości, teraz są oddzielnie tak czy inaczej to Wy wybieracie, co chcecie dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozpisywać się więcej nie będę, bo nie oszukujmy się - to #rozdajo tego się nie czyta xD

#rozkminkrzaka #rekodzielo #chwalesie

Przy okazji wołam mojego najwierniejszego klienta @Tamerlan bo obiecałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bkwas - Chyba nastała pora na #rozdajo moich produktów, nie sądzicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie...

źródło: comment_toq02CBPW5k1soZ9mawc4j43l0hWMdVA.jpg

Pobierz
  • 41