Wpis z mikrobloga

Kazachstano w porannym gniocie narzeka, że ze Szkolnej zrobiła się melina, bo popili się na lajcie, a przecież jak on był redaktorem to meliny nie było. Zupełnie zapomniał akcjach, gdy na przykład gwoździa przybijał w belwederze na święta i zaniemógł w prezydenckim łożu. Co zabawne oczy dla Moczopijano znowu zrobiły się mniejsze i opuchlizna na ryj wróciła wprost proporcjonalnie do powrotu dynami ruchu rąk... Ale on olkoholu nie pije. Nie wiem jak Wy drodzy Wykopowicze, ale ja tej oszukańczej mendy bobolskiej wprost nie znoszę. I to jego wieczne pier*olenie, że u Kśka bałagan w mieszkaniu, a u niego nie. Kuźwa, na Boboli sprząta matkożona, nie sprząta tylko pokoiku 2mx2m tego nieroba nastoletniego, który ma grzyba na ścianie i generalnie kurzu na szafkach i pierd*lnika dorobił się nie mneijszego niż knur.
#kononowicz #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
Kurczę ta łajza ma założoną niebieską kartę i postawione zarzuty za znęcanie się nad matką.Przez to ma nakaz opuszczenia domku drewnianego i dozór policyjny. Zbierał też pieniądze na protezę dla koleżanki, która... NIE ISTNIEJE. W głowie mi się nie mieści, że taką łajzę ktoś może lubić i wysyłać donejty.
  • Odpowiedz
@KrzysztofSuchodolski: Niekoniecznie. Uczicwie pracować czyli dać coś z siebie, a nie tylko brać. Te łajzy biegną do pośredniaka się zarejestrować, bo mają bezpłatną służbę zdrowia. Wystarczyłoby żeby wykazali odrobinę dobrych chęci, a ci żyjąw syfie przez lata, bo nikomu się anwet posprzątać nie chce. Zresztą jeśli ktoś nie ma możliwości fizycznych i psychicznych na więcej to niech podbija kartę o 6 rano a nie żebrze.
  • Odpowiedz
@tomasz-kotecki: z tym bieganiem do pośredniaka to się zagalopowałeś, bo nawet tego im się nie chce zrobić, a nawet jeśli któryś by się w końcu zarejestrował to i tak zostałby wyrejestrowany bo przyjść na wizytę raz na 2 miesiące "się odhaczyć" jak to się mówi to dla nich za ciężko.
  • Odpowiedz