Wpis z mikrobloga

Kiedyś, jak byłem młody, tak około 21 lat, to miałem żal do siebie, że jeszcze nie ruchałem, chciałem się dowiedzieć, jak pachnie cipka, bo wszystkie kawały mówiły że niby śledzikiem. Pewnego dnia znalazłem na trawniku zużytego kondona, zabrałem go sobie do piwnicy i się nim sztachałem, waląc konia i wyobrażając sobie, że rucham jakąś laskę, raz nawet go possałem że niby ssę łechtaczkę. Moja przygoda się skończyła, gdy pewnego dnia moje znalezisko waliło kupą, wtedy się zorientowałem, że własnie wącham odbyt jakiegoś geja. Do dziś jestem prawiczkiem. A teraz, skoro nadal to czytasz, to daj minusa, albo za 20 sekund przed Twoimi oczami zostaną zwizualizowane wszystkie orgazmy Twojego ojca! Od wszelakich masturbacji po wytrysk w pochwie mamusi, który zapoczątkował Twoje istnienie!

Czas start!

#oswiadczenie #zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski
  • 17
  • Odpowiedz
@3edcvfr4: za 2 dni dzień matki, warto by się zastanowić, jak wyglądał stosunek płciowy, który nas stworzył. Czy mama jęczy z rozkoszy gdy on ssał jej łechtaczkę, a może on gdy kończy w jej ustach? Czy ona brała go na jeźdźca? A może było to od tyłu? Czy frykcje są szybkie i gwałtowne, czy może czułe i delikatne, ale wymierzone w punkt?

Tyle pytań bez odpowiedzi!
  • Odpowiedz