Wpis z mikrobloga

@Naku no i o to chodzi, że nie jesteś budowlańcem i możesz odpowiedzieć na moje pytanie, gdybym je zadał bydowlancowi to by mu wyleciał error 404 i tyle bym z tego miał, wierzę, że portal wykop.pl zrzesza ludzi z wynikiem IQ ponad 35 i pytam co Tobą targnelo do napisania tego komentarza, jest to całkiem ciekawe zjawisko na swój sposób
@GoplanaLodz: No właśnie mierzysz i generalizujesz, czyli postępujesz znacznie gorzej niż ja. A skoro mój lekko ironiczny komentarz tak bierzesz do siebie, czyli chodzisz ubrana podobnie. A ja nie muszę za nikim latać, mam już potomstwo i czuje się spełniony jako tata :) i mogę się dziwować takim modom :)
@sinusik chodze ubrana podobnie? ( ͡º ͜ʖ͡º) widze, ze logika nie jest twoja najmocniejsza strona ((oo))
Wciskanie swojego bąbelka nic nie zmienia gdy to wspominasz o nim w poście w którym omawiane jest, przeglądanie zdjęć obcych wypindrowanych lachonów i wrzucanie ich na portal dla internautów specjalnej troski i krytykowanie pół nagiej kreacji ;D zastanawiam się co ma to na celu. Chcesz usłyszeć “ale