Wpis z mikrobloga

@Naku no i o to chodzi, że nie jesteś budowlańcem i możesz odpowiedzieć na moje pytanie, gdybym je zadał bydowlancowi to by mu wyleciał error 404 i tyle bym z tego miał, wierzę, że portal wykop.pl zrzesza ludzi z wynikiem IQ ponad 35 i pytam co Tobą targnelo do napisania tego komentarza, jest to całkiem ciekawe zjawisko na swój sposób


@Zatapiac Nie oczekuj analizowania własnych instynktów i zachowań w biegu.
  • Odpowiedz
@EsoGetsReal gdybyś przeczytał że zrozumieniem byś wiedzial, że odnoszę się do "gwiżdżących" budowlańców na widok atrakcyjnej kobiety, a nie ogółu. Sam dorabiam na budowach jako elektryk więc no offence szanuje Twoją prace.
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: Coś widać bardzo ciebie boli, że tak się czepiasz różnych szczegółów, ja za to w takie wojenki na pewno nie zamierzam się wciągać, pokój Twojej duszy :)

  • Odpowiedz
@sinusik ale co mają bąbelki do latania za laseczkami? Przecież to nie ma kompletnie z tym nic wspólnego :D
Nic mnie nie boli, odbierasz to bardzo osobiście i próbujesz kontratakować... No ale nie za bardzo masz co i wychodzą ci takie personalne wycieczki typu "że się tak ubieram jak ta panna" itp. Które są na twoje niepocieszenie nietrafne. ¯_(ツ)_/¯ widzę, że nie do końca jesteś tym z tych co gownoborze o
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: No przecież nie ja zacząłem wycieczki, jedynie usiłuję racjonalizować Twój tok myślenia. Jak widać niepotrzebnie :) A naprawdę nie miałem nic z tych rzeczy na myśli, wrzucając tę fotkę, tylko ten dziwny strój :) miłego dnia
  • Odpowiedz