Wpis z mikrobloga

Mam możliwość pomocy w wyprowadzeniu na prostą Sparrowa który jako jedyny wydaje się być w miarę normalnym. Ktoś wie gdzie go znaleźć bo autor kanału #jaktoogarnac nie odpisuje ani na smsy ani IM, nie odbiera telefonów itd. ( nie będę posuwać się do twierdzenia ze ma w d* pomoc byleby tylko kasa z wyświetleń się zgadzała ).
  • 31
  • Odpowiedz
@ouna-: @ouna-: on nie odpisuje nawet na prośby pomocy. Widziałam taki komentarz na YouTube.

Generalnie jeśli masz ponad 10k zł i chcesz donejtować to pisz do niego na mejla. w przeciwnym wypadku raczej nie znajdzie czasu
  • Odpowiedz
  • 2
@Prozdrowotny Nie mam zamiaru typkowi przesyłać żadnych pieniędzy. Rozmawiałem ze swoim councilem, będą w stanie chłopakowi wystawić rekomendację do hostelu gdzie będzie mógł mieszkać ( ja zajmę się opłatami dopóki nie dostanie podstawowego wsparcia / benefitów ), w międzyczasie poszukamy mu pracy w okolicy bo z angielskim sobie radzi całkiem nieźle. Taki mam plan, zamiast dawania kasy Jackowi żeby osobie bezdomnej rower dawał ( co swoją droga jest ryzykowne bo albo
  • Odpowiedz
@ouna- Gościu sam powiedział ze jest uzależniony od heroiny 19 lat,do tego strzela sobie speedballa. Wiec takie danie mu pracy i zakwaterowania raczej nie rozwiąże problemu. Jasne życzę mu jak najlepiej, ale... to trzeba pracy nad samym sobą etc. Najpierw trzeba zapytać czy chce :) Spoko ze jest ktoś taki jak Ty i się zainteresował, jak coś to wołaj dalej na tagu odnośnie całej sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@holden_: właśnie dlatego chcę go najpierw znaleźć żeby się dowiedzieć. Tak czy inaczej hostel który mu znalazłem ma doświadczenie z osobami uzależnionymi więc zobaczymy :)
  • Odpowiedz
  • 1
@misiafaraona: No i co z tego? Jest osoba uzależniona, jest osoba bezdomna - ale dalej jest OSOBĄ. Zrobił tobie coś złego czy tak z góry przekreślasz?
  • Odpowiedz
  • 0
@Prozdrowotny Nie ogladam JTO, skupiłem się tylko na odcinkach ze Sparrowem bo ktoś mi podesłał. Z szybkiego przejrzenia internetow wysyłanie autorowi filmów kasy od razu odpadło a ze mam możliwość pomocy - nie wiem dlaczego miałbym z niej zrezygnować :)

@POTEZNA_HAUBICA: tak, pozdrów mamę
  • Odpowiedz
  • 5
@POTEZNA_HAUBICA Jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to po co się odzywasz, człowieku. Siedź w swojej piwnicy, skup się na sianiu zawiści o wszystko do wszystkich i bądź zadowolony. W czym ci przeszkadza fakt ze ktoś komuś chce pomóc? Tobie zabieram? Ani nie proszę o dotacje, ani nie wciągam w to innych ( poza zapytaniem czy ktoś może wie gdzie go spotkać ) i tyle.

Ps. rejon namierzylem po sklepach
  • Odpowiedz
@ouna- i to ty żyjesz w odrealnionym swiecie dajac wiarę temu co ktos spreparował i puscil w internet zeby konkretne emocje wywoływać. To nie jest prawdziwe ja tych ludzi tylko jedna z wielu gęb do odnoszenia korzysci nie tylko materialnych
  • Odpowiedz
  • 1
@POTEZNA_HAUBICA Przyznam ze nie zrozumiałem co miałeś na myśli a nie mam czasu wczytywać się w kontekst pomiędzy brakującą interpunkcją.

Odpowiem wprost: cieszę się ze ty nie jesteś „frajerem do wydojenia” i wiesz lepiej, przez co możesz pomagać tym którzy naprawdę zasługują na pomoc w twoim mniemaniu. Chciałbym tez zauważyć ze twoja opinia po poprzednich komentarzach nie obchodziłaby nikogo przy zdrowych zmysłach. Mam środki, mam możliwości pomocy i szczerze to ch*
  • Odpowiedz