Wpis z mikrobloga

Posrało ludzi z tym głosowaniem na Łukasza. Nie wiem co wam on przeszkadza w tym tygodniu. Ciekawych dram, których łakniemy póki co nie robi (a szkoda) ale przynajmniej można posłuchać jego plot i analiz z Madzią. Jest przynajmniej czasami jakiś odłamek grupy, który poplotkuje, albo powychodzi czyjaś głupota. Jak on wyleci to ani Madzia nie będzie miała komu się żalić na Oleha, grupa będzie cały czas razem na jednej kamerze. Nuda, stypa i pieprzony family friendly content. Kto to będzie chciał oglądać? A tym bardziej komentować. Brak skandalu/obgadywań = brak reakcji albo ich drastyczny spadek. skończy się ogladanie Big Brotherka i hejtowanie bo nie będzie sensu nawet włączać strima, chyba, że chcecie ogladać jak grają w gierki czy robia teledysk (jprd)...
#bigbrother
  • 18
@corryand: pewnie przeszkadza ludziom, że został przywrócony po tym jak odpadł. Myślę, że prawda jest taka, że jedna grupa zawsze chciała wylot Łukasza, a druga następnego dnia narzeka na brak dram i wychodzi taka tam 'hipokrycja' ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak serio to i tak do finału niedaleko, chociaż stypka też może wynikać z mniej ciekawych tygodni. Tydzień PRL miał w sobie moc :) ps mi
@Cthulhulak: wiedział, ze za dramy wyleciał to sie teraz pilnuje. sami widzowie sobie sprawili nudny content głosując na ludzi, którzy wprowadzają jakies zadymy, emocje czy akcje. Najlepiej zostawcie sobie samych nudziarzy bezkształtnych i oglądajcie jak sobie gotują i sprzątaja. Teraz uważam, że zamiast BB nastepna edycja to powinna być Big Daddy i zamknac w domu same dzieciaki i patrzyć jakie są grzeczne, przyjazne i sie bawia w gry. BOZE widzisz i
@corryand: tego człowieka się nie da sluchac, jego głos mnie strasznie drażni. Nie wierze w żadna jego przemianę - sam mówił ze uwielbia kamerę - wiec nic dziwnego ze teraz tak świetnie gra i manipuluje ludźmi ze niby się tak przemienił bo chce na sile zostać w programie . BLE!!!!!
@dolomit-statyczny: ona jest całkowicie bezbarwna i własnie ludzie powinni głosować na ludzi,którzy nie wnoszą nic do programu i jego dynamiki. Byłaby świetna jako następczyni Ewy Drzyzgi w rozmowach w toku. Ale nie w programie rozrywkowym, który powinien wzbudzać jakies kontrowersje. By chociaz było co pokazywac w tym BB nocą a nie jak sobie grają w wisielca oO
@corryand: Włącz sobie Warsaw Shore i się baw oglądając pato debili, kto Ci broni? Masz takich programów na pęczki, nie wspominając o streamach a się #!$%@? do BB bez sensu.
@Glazer: też ogladam i to tez rozrywka bo fajnie sie patrzy na rozne odchyły i traktuje to jako psychologiczna, ciekawą obserwacje. Gardze tym co prezentuja ale jest rozrywkowe? A no jest. BB to level wyzej jesli chodzi o content ale dramy, kłotnie, obgadywania czy podziały grupy powinny istniec bo na słodko-pierdzącą zgodność sie patrzeć nie chce. Nikt nie mówi, ze maja tam wioche odwalac, bzykać a nawet klnąć czy cokolwiek w
@FiuuFiuu: no tak wychodzi, bo serio nie wiem kto by oglądal ekipe złożoną ze sprzątajacej tylko karoliny, gotującego radka i izy dla, której nawet nie umiem wymyślić żadnej charakterystycznej cechy oprócz ładnej dykcji -.- no i bartka, ktory tez dla wszystkich przyjazny i z niczym nie ma problemu. ahhhhhhh te emocje
@corryand: zdecydowanie sie z Toba zgadzam . Powinni do finalu dotrwac te dwie grupy patusow i slodziakow zeby cos sie dzialo byly jakies konflikty obgadywania etc wtedy sie to fajniej ogladalo i komentowalo/hejtowalo. a tearz - nuda nuda nuda. Generalnie tez mnie wkurza Luki ale wolalem juz go w pierwszej odslonie - wtedy wkurzal innych i cos sie dzialo. No ale wykop z tego tagu to takie troche ograniczone jednostki imo
@jdmjdm: ja to samo, poogladam przewijajac na nasza parke Madzie i Oleha liczac na jakies dramy i reszty nie mam zamiaru ogladac bo szkoda czasu. W programie musi być jakas wkurzajaca wszystkich, konfliktowa osoba. Manipulant czy rozchwiany emocjonalnie, ktokolwiek. Ale ciekawe czy ogladalnosc spadnie i ilosc komentarzy jak Łukasz odpadnie i znowu bedzie agonia. Już wszyscy dzis w wb narzekali,ze nie mają co robić, ze nuda, spią, wegetuja, klada sie wczesnie