Wpis z mikrobloga

Chciałbym kupić sobie jakąś nową grę, ale nie wiem jaką. Mam kilka pomysłów, ale dalej jestem niezdecydowany. xD
Seria Assasin's Creed zawsze mnie ciekawiła, głównie przez mechanikę poruszania się po budynkach, skakanie, wspinaczki i bycie trochę takim ninją, cichym zabójcą, ale słyszałem, że Odyssey jest mocno średnie. GTA to natomiast chyba moja ulubiona seria gier, grałem w każdą część oprócz 5. Właściwie nie wiem dlaczego, ale tak wyszło. xD
Która gra sprawi mi najwięcej frajdy i dostarczy jak najwięcej contentu?

#xboxone #gry

Która gra?

  • GTA V 59.2% (42)
  • Assasin's Creed: Odyssey 35.2% (25)
  • Assasin's Creed: Origins 5.6% (4)

Oddanych głosów: 71

  • 10
@neralis: Jeśli podobały ci się poprzednie GTA to brałbym to na twoim miejscu. Jeśli jednak interesują cię klimaty skryty-ninja-assasin to osobiście radziłbym ci zainteresować się serią Śródziemie Cień (Cień Mordoru i Cień Wojny). Świetne gry w których nie dość że jesteś skryty assasyn to jeszcze możesz się bawić w politykę orków (zabijanie oficerów, uśpieni agenci, a w Cieniu Wojny to w ogóle oblężenia). Świetne gry, polecam - Tomasz Knapik ;)
@neralis: Nowy odyssey to bardziej RPG. Levelujesz swoją postać, z bossów dropią ci itemy i nie wszystko zabijesz na jednego hita od tyłu tak jak w poprzednich częściach. Mam 130h w ac odyssey nabite i jeszcze wszystkich misji nie przeszedłem. Jeżeli chcesz grać w multi to bierz gta v, a jeśli singla to odyssey.
btw mi Shadow of mordor się nie podobał no ale kto co lubi
@vCertus: @Damiax: @Griffith: @Luccek: @TymRazemNieBedeBordo: @pablonzo: @Ryhol: @ChochlikLucek:
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Wybieram na początek GTA. Przeglądałem ostatnio filmiki z gameplayu asasynów i jakoś średnio to wyglądało. Może przejdę później, ale musiałbym się zastanowić.
Shadow of Mordor też nie wygląda na grę, która by mnie zaciekawiła.
No, ale. Na razie nie muszę się tym martwić, bo mam GTA do przejścia. ( ͡° ͜