Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, ja #!$%@?ę! Sorry, nie da się inaczej.

Po aresztowaniu abp Głódź wysłał Bużana na miesięczny urlop. Ksiądz miał zakaz zbliżania się do Oli i jej rodziny. W jego zastępstwie ksiądz proboszcz z pobliskiego Kielna namawiał rodziców, by wycofali sprawę.Do domu rodziców nastolatki pukały płaczące kobiety, prosiły o zlitowanie się nad księdzem. Pojawił się też brat proboszcza. W szkole katechetka zaczepiła dziewczynkę na korytarzu. „Co ty odwalasz, niszczysz społeczność Bojana, mam ci wpierdzielić?”.


Dlaczego skazany za molestowanie 15-latki Mirosław Bużan nadal jest księdzem diecezji gdańskiej?

http://www.wykop.pl/ramka/4967013/jak-arcybiskup-glodz-ukrywal-ksiedza-miroslawa-buzana-ktory-molestowal-15-latke/

#bekazkatoli #pedofilewiary #bekazkatoli #bekazpodludzi #tylkoniemownikomu
xandra - #!$%@? mać, ja #!$%@?ę! Sorry, nie da się inaczej.
 Po aresztowaniu abp Głód...

źródło: comment_zimTL23yLVRzGVeb5PZkNtkCJC8Hoyxa.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@xandra Najgorsze są właśnie takie małe, wiejskie społeczności, dla których proboszcz to nieomylna istota, bez której wieś się rozpadnie. W Uwadze był podobny materiał, jak ludzie bronili księdza który był zamieszany w jakiś temat molestowania.

Tfu.
  • Odpowiedz
  • 0
Każdy z takich wpisów komentuje jedynym cytatem który oddaje pełnię patologii w tym kraju

"ŻyjEmY w sPOłecZeńStWiE"

  • Odpowiedz
@xandra Jak pod każdym takim wpisem napiszę tylko jedno - takie katole i taliby spod Kabulu to jedno i to samo ścierwo, gotowe niszczyć ludziom życia bo nie czczą ich bożka księdza imama czy innej gnidy która namieszała im w pustych łbach.
  • Odpowiedz
  • 5
Do ludzi wyznających katolicyzm nic nie mam ale #!$%@? mnie takie katolstwo czyli bezmózgie przyjmowanie informacji i brak poszanowania innych poglądów. Katolicyzm a bycie katolem to dwie różne rzeczy
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: a pamiętasz sprawę chłopaka, który zbiorowo z kolegami zgwałcił koleżankę w jej urodziny? I to w jego domu. Wtedy też cała wiocha najeżdżała na dziewczynę, bo chłopak taki dobry, dzień dobry mówił i w ogóle. Materiał chyba też z "uwagi"
  • Odpowiedz
Do domu rodziców nastolatki pukały płaczące kobiety, prosiły o zlitowanie się nad księdzem. Pojawił się też brat proboszcza. W szkole katechetka zaczepiła dziewczynkę na korytarzu. „Co ty odwalasz, niszczysz społeczność Bojana, mam ci wpierdzielić?”.


@xandra: hurr durr czego ty chcesz od wierzacych? Maja prawo wyznawac calkowicie bezsensowne dogmaty, ktore w oczywisty sposob wygenerują debilne zachowania i maja prawo to robic niekrytykowani durrr
  • Odpowiedz
@xandra Ola to córeczka niedzoszlego wójta z PO z Bojana, jak odmówił poparcia z ambony nagle okazało się że jego córka jest molestowania. Pozdrawiam z Pomorza, nie wszystko jest czarno-białe.
  • Odpowiedz
@Konradov: Akurat znam sprawę bo jestem z okolic więc nie siej fermentu bo wiadomo jak było. Dziewczyna miała tak prze***, że nie mogła się pojawić w pobliskim sklepie spożywczym.
  • Odpowiedz