Wpis z mikrobloga

Jednym z niewielu bohaterów GoT do których czułem sympatię od początku do końca serialu jest "Ogar" Clegane. Nie wiem czy już ktoś napisał w ten sposób o nim, ale pasuje on do klasycznego przykładu introwertyka z pojawiającymi się symptomami depresji. Dodatkowo wydaje mi się, iż zakola wydatnie przykładają się do pogłębiania tego stanu. Z tych też względów się z nim w pewien sposób utożsamiam. Nie lubi ludzi nadmiernie gadatliwych bo go męczą. Odzywa się gdy wymaga tego sytuacja. Ma wyrąbany na innych, nie szuka ani nie potrzebuje przyjaciół. Sam jest bardzo stateczny, małomówny, prawie zawsze w złym nastroju (tłumaczy to 'experience'), ALE impulsywny i wybucha z byle powodu, rzucając przy tym przekleństwami. Przykład:

- On ma mój miecz, Needle.
- Needle...Oczywiście musiałaś nazwać swój miecz lol.
- Dużo ludzi nazywa swoje miecze.
- Dużo cip.

- Choć ze mną Arya. Wezmę cię w bezpieczne miejsce.
- Bezpieczne?! Gdzie to #!$%@? jest? Jej rodzina nie żyje. Nie ma już bezpiecznych miejsc ty głupia #!$%@?.

Tak samo ja:

- Wyślij mi ten projekt, tylko luknę.
- Oczywiście, sama nie zrobisz tylko chcesz gotowca żebym ci wysłał, a ty tylko zmienisz dane.
- No wiele osób wysyła sobie projekty, tym samym sobie pomagając.
- Dużo #!$%@?.

- Wyjdź już od tego komputra. Znajdź sobie w końcu jakąś normalną dziewczynę.
- Normalną?! Gdzie one kurła są? Nie ma już normalnych dziewczyn ty...(nie no do mamy nie przeklnę).
#got #heheszki #introwertycy #depresja
Senchaa - Jednym z niewielu bohaterów GoT do których czułem sympatię od początku do k...

źródło: comment_xWtCdxGnw93Maw1SvQpPe1P8pJ0aSq33.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Senchaa: tak bym go nie idealizował, ale faktycznie brakuje ludzi bezpośrednich, wszyscy się teraz obrażają jak się powie prawdę.
  • Odpowiedz