Wpis z mikrobloga

W nocy zamówiłem huawei p20 pro z play za 1798 zł.
Teraz zastanawiam się, czy nie anulować zamówienia.
Duże ryzyko uwalenia marki.
Najbardziej z tego wszystkiego obawiam się, braku aktualizacji bezpieczeństwa, a to już duży problem.
Generalnie, szukam telefonu z bardzo dobrym aparatem i ten model mi spasował.
Zastanawiałem się jeszcze nad xiaomi mi9 i samsungiem s10e. Ten ostatni jest troszeczkę jednak za drogi.
Telefonu jeszcze nie mam. Także sprawa otwarta.
#huawei #smartfon #xiaomi
  • 19
@Igor_x

Najbardziej z tego wszystkiego obawiam się, braku aktualizacji bezpieczeństwa.


Co? XDDD.

Telefony to najbezpieczniejsze urządzenia. Na swoim starym telefonie przez 2 lata użytkowałem Androida 6.0.1 który nie otrzymywał poprawek i co? Nic
@FHA96: Co do aktualizacji.
Xiaomi mi5s znajomego.
Nie działał netflix z apki. Ostatnia aktualizacja telefonu z października 2016r.
Dopiero odblokowanie bootloadera i wgranie miui z zeszłego roku naprawiła ten problem.
Podaję jako ciekawostkę.

Telefon jest tańszy o 200zł. W orange non stop dostępny dla ich klientów w ratach 20x100zł.
Miałem w rękach OP 6.
Zrobilem kilka zdjęć i od razu poszedł na olx. Słabe zdjęcia.
Jedynie htc 11+ robił dobre w ciemnościach, ale lotnisko. Także się go pozbyłem.
@FHA96: Co do aktualizacji.

Xiaomi mi5s znajomego.
Nie działał netflix z apki. Ostatnia aktualizacja telefonu z października 2016r.
Dopiero odblokowanie bootloadera i wgranie miui z zeszłego roku naprawiła ten problem.
Podaję jako ciekawostkę.

Telefon jest tańszy o 200zł. W orange non stop dostępny dla ich klientów w ratach 20x100zł.

@Igor_x No jednak 400zl bo to tylko dla ICH klientów a nie dla wszystkich.
@orgazm: mam mi5
Chciałem mieć lepszy aparat. Na zewnątrz, jeszcze w miarę jasno, zdjęcia na komputerze były zbliżonej jakości. Raz jeden miał lepszy szczegół, raz drugi.