Wpis z mikrobloga

@nowywinternetach: może koleżanka się uczy, dlaczego od razu tak z niechęcią

@Mygylygy7: SEO - SEO or Search Engine Optimisation is the name given to activity that attempts to improve search engine rankings.
In search results Google™ displays links to pages it considers relevant and authoritative. Authority is mostly measured by analysing the number and quality of links from other web pages.

Najogólniej mówiąc jest to pozycjonowanie stron.
może koleżanka się uczy, dlaczego od razu tak z niechęcią


@Assassin1911: Ano dlatego, że nie zna podstaw jakie znają dzieci z podstawówki. Jak tak się podaje na tacy i wyręcza w takich prostych sprawach to potem zero myślenia samodzielnego, zero kreatywności, wszystko od linijki, a to nie buduje dobrego specjalisty. Dlatego zamiast odpowiedzi warto dawać marchewkę i podpowiedź, by ruszyć głową.
@nowywinternetach: nie mówię o tym żeby podawać wszystko na tacy, chodzi mi bardziej o to żeby w początkowych fazach nauki nie zniechęcić, powiedzieć co i jak, pokazać jak można zacząć. Młodzi zadają pytania, a rolą specjalisty jest, nie zganić, tylko pomóc w rozwiązaniu problemu ( nie zawsze rozwiązać samemu).
@Assassin1911: No więc o to chodzi > google i do dzieła. Jak ktoś tego nie potrafi to nie odnajdzie się w SEO, bo właśnie na tym to polega, by umieć słowa kluczowe i wpisywać i odnajdywać i dopasowywać. Z tym trzeba się urodzić, mieć umysł do wyszukiwania, bo jak to jest za trudne to już nic nie pomoże.
może nie zna angielskiego. Może nie zna się w internety.


@Assassin1911: Kilkuletnie dzieci uczą się już angielskiego i umieją w internety. Nie róbmy kalek z ludzi.

Zresztą sam odpisałeś jej po angielsku. Może za trudne?

trzeba mieć to coś w IT


Jak ktoś ma "to coś" to już podstawy zna. Jak ktoś używa internetu, w tym wykopu to już jednak w tym siedzi i jak ma dryg to go odkryje samoistnie.
@nowywinternetach: dlaczego zakładasz, że nie wpisalam wcześniej w google? To, że pytam ludzi nie znaczy, że sama nic nie umiem znalezc to po pierwsze po drugie od czego jest wykop? Od pytania czego chce i odpowiadania na co chce. Ty lubisz krytykować - Twoja sprawa, Tobie nie podziekuje. Czuj sie lepiej...
dlaczego zakładasz, że nie wpisalam wcześniej w google?


@Mygylygy7: Bo byś nie pytała. Tam jest tona odpowiedzi, dużo bardziej rozwiniętych niż krótka definicja i to po angielsku.

To, że pytam ludzi nie znaczy, że sama nic nie umiem znalezc to po pierwsze


Najwidoczniej nie umiesz, no ale okej. Jakbyś pytała o coś głębszego z kategorii samej SEO to rozumiem, bo czasem się ciężko połapać, ale podstaw i poradników jest od groma.
@Mygylygy7: Smutno mi, gdy widzę lenistwo i robienie z siebie niepełnosprytnej, a potem odwracanie kota ogonem. Co do brzydoty, kwestia gustu, nie narzekam na powodzenie :> Jeśli bełtem nazywasz rozsądne rady, by się samodzielnie rozwijać no to co ja poradzę.
Ktos o cos pyta to o ile na pytanie by pomoc nie chce ci odpowiedzieć to sie nie wpierniczaj.


Odpowiedziałem, użyj google :> Albo lepiej formułuj pytania, bo zadałaś jak ktoś z przedszkola, co nie ma w ogóle pojęcia o co pyta, a nie ktoś kto już z wielu źródeł korzystał.

wiec sie nie #!$%@? bo to moja sprawa i twoje chamstwo tego nie zmieni


@Mygylygy7: xD

Zabawna jesteś, że się