Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 829
Ale inba w pociągu xD

Jadę sobie Intercity i jakaś karyna z bombelkiem nie ma biletu i się kłóci z konduktorem.

To znaczy bilet ma. Taki z kasy tylko że ksero xD konduktor mówi że nie może go uznać i proponuje jej nowy bilet, a karyna nie chce i drze ryja że bilet ma i może jechać xDD

KONDUKTOR poszedł chyba po kierownika pociągu będzie gruba inba xD

#inba #pkp #madki #intercity ##!$%@?
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gumpa_bobi: bait czy nie bait, dość częstym widokiem w pociągu jest kobieta z dzieckiem bez biletu błagająca o litość, udająca, że nie wiedziała, że np. nie można płacić kartą, albo, że z 500zł banknotu to trudno wydać 486 zł reszty...
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: powinieneś poczuć się w obowiązku i zaserwować kontrolną lepe. Kiedyś jechałem pociągiem i byłem świadkiem podobnej sytuacji, tyle że jakiś młody student rzucał prawami obywatela, obowiązkami pracownika PKP itp. Kierownik pociągu niewiele mógł zrobić więc grzecznie zasugerowałem, że sprzedam Panu studentowi kontrolną lepe jak dalej będzie odwalał inbe. Koniec końców mandat wypisany, student przygaszony, brak braw.
Kurtyna.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi ale mnie już zaczyna #!$%@?ć te nazewnictwo "karyna z bombelkiem". Co za #!$%@? hejt na kobiety z dziećmi. No tak wkoncu niebrakuje ty stuleji przegrywów co nienawidzą kobiet bo żadna im nie dała nawet te co walą się z każdym.
  • Odpowiedz
@DzikiBomber

A Pani potrafiła zrobić dziecko, ale biletu kupić w kasie to już nie


A jaką masz pewność, że ona je zrobiła, a nie ktoś ją wyręczył, wykorzystując przy tym jej macicę? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz