Wpis z mikrobloga

Miraski i Mirabelaski, jako że po spaleniu jakimś sposobem słuchawek, które lubiłem, skusiłem się na "coś niedrogiego", żeby mieć w czym grać chociaż, wybrałem niestety słuchafony firmy na S model hd201, które okazały się łączyć w sobie słaby dźwięk, kiepskie obicia poduszek oraz pałąk ulepiony z gówna, który właśnie złamał się po wzięciu ich do ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Stąd moje pytanie: co kupić? Nie jestem audiofilem, więc nie chcę wydawać więcej niż 200-300 złotych, mimo to chciałbym:
- dźwięk w miarę dobrej jakości,
- poduszki nie wiem, może z weluru, bo nie lubię pocenia się w tych sztucznych skóropodobnych ( ͡° ͜ʖ ͡°),
- pałąk z metalu jakiegoś czy coś, nie jak ten plastik tutaj,
- konstrukcja: zamknięta? Chyba że w jakiejś półotwartej jest dobre tłumienie dźwięków na zewnątrz, bo po to mam też słuchawki, żeby nie było słychać dookoła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chciałbym prosić o opinie potwierdzone własnym doświadczeniem, najlepiej większym, niż zobaczenie na zdjęciu w necie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sluchawki #pytanie #muzyka #audio
qqqruqq - Miraski i Mirabelaski, jako że po spaleniu jakimś sposobem słuchawek, które...

źródło: comment_TwcWsHZfPOOSHtYT2TumIYiG0Fyv5Tf4.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qqqruqq: Superlux HD 681 polecam lepsze pod każdym względem od sennheiserów i mają metalowy pałak także można je wyginać do woli, kosztują też grosze, wcześniej miałem właśnie te hd 201 i jakieś steelseriesy za 300zł, w każdym razie nie polecam wydawać kasy na gejmingowe śmieciowe słuchawki
  • Odpowiedz
ISK HD9999.


@cukru: posiadasz? Jak sprawują się szczelne poduszki z takiego materiału po kilku godzinach na głowie? Nie gotują się uszy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@vikopru: @cukru: te plastikowe zaciski na pałąkach nie rozsuwają się same?
  • Odpowiedz
słuchafony firmy na S model hd201


@qqqruqq: mam kilka par. Najlepiej grające (nie chińskie) słuchawki do 100 PLN. Pewnie szukasz łupania basem. Nie wiem jakim cudem złamałeś pałąk, kabel mają słaby, fakt.
  • Odpowiedz
superlux hd681 evo


@v-tec: one mają odpinany kabel, ale zamiast gniazda w obudowie kawałek kabla z wtyczką? Śmieszne rozwiązanie trochę, taki odpinany kabel z nieodpinanym kablem xD

Mam
  • Odpowiedz