Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? XDDD #!$%@?, jadę sobie tramwajem z #pracbaza, zmęczona, przez połowę drogi stałam, dużo ludzi, zwolniło się miejsce obok mnie to usiadłam, żeby też nie robić sztucznego tłoku, przeglądam sobie rzeczy w telefonie, słucham muzyki, dwa przystanki później wysiada babka, która siedziała na przeciwko mnie, dopiero wtedy zauważam, że za mną, powtarzam ZA MNĄ stała starsza babka bo podeszła, żeby usiąść na wolnym miejscu. No to ja, żeby się nie przeciskała to mówię jej, żeby usiadła na moim miejscu a ta #!$%@? z wielką ŁASKĄ "TERAZ TO JA SOBIE PORADZĘ, JAKOŚ STAŁAM TO NIE ZWOLNIŁA PANI MIEJSCA" NO #!$%@? XDDDDD ja do niej że mogła powiedzieć to bym zwolniła, przecież nie mam oczu z tyłu głowy to się tylko obruszyła i powiedziała, że nieważne i mina kota srającego na pustyni.
Jak mnie takie sytuacje #!$%@?ą (°°
Ja nie rozumiem starszych ludzi, zamiast podejść i zapytać czy zwolni się miejsce (99 osób na 100 na pewno by ustąpiła) to nieeee korona z głowy spadnie, a później KONIECZNIE trzeba zrobić jeszcze scenę na cały tramwaj/autobus jak to młodzi ludzie niewychowani
#bekazpodludzi ##!$%@? #mpk
  • 3
  • Odpowiedz
@Momcia: Po co na siłę się wczuwać. Chciałaś dobrze a kobieta Cie wręcz opluła. Wypracuj sobie bezuczuciowe reakcje na takie historie:
- "TERAZ TO JA SOBIE PORADZĘ, JAKOŚ STAŁAM TO NIE ZWOLNIŁA PANI MIEJSCA"
- Aha, to #!$%@?.
I tak jakbyś nigdy z nikim nie rozmawiała wróć sobie do przeglądania smartfona
  • Odpowiedz
@CaleZycieZielony: ja się dziwię, że mi nie sapała nad uchem (a może to robiła ale słuchawki bardzo dobrze to zagłuszyły) albo nie dźgnęła łokciem albo ręką żebym ją KONIECZNIE zauważyła.
@majkelunio: Ja uważam się za dobrą osobę, gdy trzeba pomóc pomagam, zawszę jak zauważę starszą osobę to schodzę z miejsca nieważne jak zmęczona jestem, dlatego takie sytuacje mnie ruszają( ͡° ʖ̯ ͡°)
Starsze osoby
  • Odpowiedz