Wpis z mikrobloga

Doszedłem do tego etapu gry, gdzie przestali mnie jarać inni zawodnicy niż Ci, których posiadam w zespole ( ͡° ͜ʖ ͡°) screen niżej. Cały skład praktycznie z zawodnikami, których bardzo lubiłem oglądać i czerpałem w pewien sposób fun z ich występów w TV (oprócz Marcosa Alonso - niestety brak coinsów + 0 FP na zakup Andrzeja Robertsona). Wszyscy niewymienni i cieszę się, że udało mi się zrobić każdego z nich (jw. Alonso ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Najlepsze z tego wszystkiego jest to że FAN LFC HERE i w podstawowym składzie nie mam żadnego zawodnika z LFC (na ławce jest Bobek Firmino ~700 spotkań). Jedyne czego sobie życzę, to trafienie TOTS'a Wijnalduma, Alissona lub Mane bo coinsów to już raczej szybko miał nie będę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

moja pierwsza edycja FUT, piękny to zespół, nie zapomnę go nigdy.... ( ʖ̯)

#fut
Zimus - Doszedłem do tego etapu gry, gdzie przestali mnie jarać inni zawodnicy niż Ci...

źródło: comment_ycf80ONbRFPPH75hSFJsSUHFxZmMIQas.jpg

Pobierz
  • 18
@Gibky: tak jak koledzy wspomnieli zmiana na 4-2-3-1 in game i Vidal na ŚPD z Petitem.
@iti1986: w tej edycji a jak wspominałem jest to moja pierwsza - każdy bramkarz to ręcznik czy to DDG czy Kurtuła to jeden i ten sam badziew ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedynie to chyba Szmajchel Prime w drafcie przez 4 spotkania bronił naprawdę kozacko.
@chim3ra: tak samo jak i Rooney można powiedzieć. Ja nie jestem fanem, który wyżywa się na klubikach.
Valencia za swoją walkę w barwach United za najlepszych czasów ma szacuneczek a Rashford - podoba mi się styl jego gry i to że gra w United nie robi na mnie wrażenia. Raczej ze mnie cichy kibic i jestem ostatnim, który mimo historii między tymi dwoma klubami będzie strzelał z palca na ten czy
@Zimus: nie czytałem, ale po przeczytaniu wciąż nie rozumiem czemu jesteś kibicem LFC, skoro wśród najbardziej inspirujących cię graczy nie masz żadnego ich piłkarza, a masz 3 z United, 3 z Chelsea (tak policzę Cecha) i Petita, który grał w Arsenalu. U mnie jako fana Liverpoolu podstawą składu jest op Gerrard i fb Torres, bo na nich można powiedzieć się wychowałem. Do tego mam 4 obecnie grających tam piłkarzy i planuje
@Czyjatoja: na początku gry mój skład opierał się na piłkarzach LFC i dla Ciebie np Torres jest okej a dla mnie po przejściu do Chelsea już troche mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym jak jestem kibicem LFC to mam grać tylko piłkarzami LFC? nonsens.
@Zimus: nie każe ci grać piłkarzami LFC, po prostu chodzi o to ci sam pisałeś - że swój skład budowales na podstawie ludzi którzy cię inspirowali. Po twoim składzie i oświadczeniu stwierdizlbym że jesteś kibicem United lub Chelsea