Wpis z mikrobloga

Gram teraz czymś takim, formacja 4231 z Petitem i Alonso na CDM, Socratesem na CAM, na bokach Eusebio i Maximin oraz ze Zlatanem na ST. Mam problem, bo Alonso i Petit mają workrate H/H, niby są z tyłu i z przodu, ale jednak zostawiają lukę w środku pola przez wysoki workrate w ataku :/ Do Alonso przekonałem się niedawno, po tym jak dostał Overall 90, bo wisiał w klubie od swojego sbc. Chciałbym dać go na lewą stronę obrony i poszukuję kogoś na CDM, niestety na Vieire mnie nie stać w tym momencie. Mógłbym zrobić Blanca albo kupić Gullita baby, bo grało mi się bardzo dobrze, chociaż ma M/M. Budżet 500k+, mógłbym wyciągnąć więcej. Zastanawiałem się też nad Fernandinho, grał ktoś nim i może polecić?
#fut
źródło: comment_602iydYUfNfoHaULEtlNvAkirSUhgtVb.jpg
  • 8
@chim3ra: Dzięki, zajebisty tam jest tylko te workrate dwóch CDMów mnie irytuje. Mógłbym 41212 zagrać, grałem tym przez całą 18 i pół 19, ale teraz lepiej mi się gra 4231. Chociaż czasami się bawię 41212 z Petitem na CDM, Socratesem i Alonso na CM, Sonem Futmas na CAM (zaczyna zamiast Maximina na 7 zgrania - 5*wf, kot) i Zlatanem i Eusebio na ataku. Gdyby któryś zostawał bardziej z tyłu w 4231