Wpis z mikrobloga

Nie jestem w potrzebie, nie mam żadnych pożyczek zaciągniętych, ale dziś wyświetliła mi się na FB reklama Jedyna taka pożyczka do 25 000 zł

W komentarzach MASA zadowolonych klientów, którzy nabrali pożyczek i jak tylko weźmiemy kalkulatory do ręki, to widzimy, że ktoś bierze 15 000 na 50 miesięcy i spłacić ma 16 500 (rata 330 zł).

Fragment z reklamy:

Udzielamy pożyczek z własnego kapitału. Maksymalnie na 10 lat i maksymalnie 25000 zł. RRSO stałe 3% w skali roku. Nie sprawdzamy baz BIK,BIG,KRD,ERIF - Pożyczka na bezpieczną umowę online ( cywilno - prawną ) Cała procedura trwa poniżej godziny od momentu złożenia wniosku na https://dampozyczke.pl - Mamy zautomatyzowany proces wypłat pożyczek, dlatego pożyczki trafiają w bardzo szybki sposób na konto Klienta. Akceptujemy komornika do 120000 zł. Sprawdź nas, największa akceptacja w Polsce. Działamy na Polskim rynku pożyczek od 12 lat, w internecie od 3 lat, zaufało nam tysiące Klientów z Polski i Europy. Zapraszamy.


Wiktoria M (która chyba zapomniała, że pisze jako kobieta):

Załatwiłem pożyczkę 15 tys zł dzisiaj. Bardzo szybko wypłacona, nie to co z banków. Rata 330 zł przez 50 miesięcy. Umowę otrzymałem na mojego maila. Czytałem, nic podejrzanego i rata stała przez 50 miesięcy, potem umowa traci ważność. Dziękuję.


Ewelina M:

Dostałam wnioskowane 25000 zł dzisiaj. 0 problemów i sprawdzania baz i mojego dochodu. Rata stała 275 zł przez 100 miesięcy. Polecam !


Ładnie im wszystkim wyliczają, ktoś chce 10 000 na 10 lat, zapłaci tylko 11 000.
Nie chce mi się czytać i zgłębiać tematu, ale może ktoś bardziej obrotny napisze, gdzie tkwi haczyk : )
Jestem zwyczajnie ciekaw, czy to zwykłe #oszukujo i jak działa ten cały mechanizm, bo już tyle lat żyję i nie wierzę, że to wygląda tak kolorowo.

Gorąco zachęcam także do poczytania komentarzy na ich FB.

#pozyczka #kredyt #banki #bankowosc #pytaniedoeksperta
CKNorek - Nie jestem w potrzebie, nie mam żadnych pożyczek zaciągniętych, ale dziś wy...

źródło: comment_We40WUZyEfDaJV91gILRxYqYWc1VDvca.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@CKNorek: Zakładam że te wyliczenia to tylko odsetki a kapitału nie doliczają "bo to przecież co innego". :)

Ewentualnie może być tak że robią wpis do hipoteki. Ale najpewniej jest tak:

https://www.netpozyczka24.pl/stop-oszustom/

Uwaga na Dam Pożyczkę (Monday, 19 November 2018 13:08)

Natknąłem się w internecie na serwis pożyczkowy dampozyczke.pl, który oferuje pożyczki od prywatnych inwestorów. Pożyczkodawca adresuje swoje produkty do osób zadłużonych, które mogą posiadać komornika czy wpisy do rejestrów osób
  • Odpowiedz
@CKNorek: Z regulaminu "Świadczone przez administratora usługi są odpłatne, a koszt przedstawienia oferty wynosi 25zł netto (30.75 zł brutto). Płatność następuje za pomocą wysłania wiadomości sms o treści WNIOSEK pod numer 92520."
  • Odpowiedz
@motaboy: Dzięki : ) Właśnie wertuję sobie ich regulamin (na dole strony) i też trafiłem na te SMSy. Szkoda, że Polacy są w sporej części idiotami, na dodatek biednymi, bo na tym zarabia jakiś cwaniaczek.
  • Odpowiedz
Ciekawe jest to:

Użytkownik ma prawo odstapienia od umowy w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia, jednakże z chwilą złożenia oferty telefonicznej pożyczki użytkownik traci możliwość odstąpienia od umowy.
  • Odpowiedz
@CKNorek: To są fejkowe konta. Też mnie to zastanawiało ale po wczytaniu się w regulamin zobaczyłem, że zarabiają na sms.


@DKMaciej: To jest najprostszy sposób na oszustwo. Malo komu będzie się chciało kruszyc kopie o 30 zł. za SMS, a nawet jeśli się taki chętny znajdzie, to oddadzą pieniądze i nikt z tym do sądu nie pójdzie.
  • Odpowiedz