Wpis z mikrobloga

Obejrzałam dzisiaj dokładnie drame z wczoraj od samego początku i powiem wam jedno. Nie było tu nic z aktorzenia. Musieli to w ten sposób obrócić, żeby nie wywalać kolejnych uczestników. Zachowanie Oleha, ewidentnie było prawdziwe. Widać jego poddenereowanie kiedy rozmawia z Izką: "Nie wiem czy to nie jest polecone z góry, Magda mnie namawiała, to może z góry to szło, a jak szło z góry to niech wielki #!$%@? #!$%@? nie przesadza z tymi #!$%@? #!$%@?", Izka zaczyna go wtedy uspokajac, po czym stream off (startujemy wkrótce). Kiedy stream wrócił rozmowa jest wśród wszystkich już. Olek mówi głośno, że w jego społeczeństwie w którym się wychował jest tak że ojciec geja by zabił. Sam oczywiście mówi, że ma kolegów gejów i nic do nich nie ma. Łukasz źle zrozumiał tekst Oleha (coś w stylu, że dla Oleha to normalne że ojciec zabilby syna za to że jest gejem), sama na początku źle zrozumiałam ale to jest właśnie ta bariera językowa.
To jest 20-letni chłopak, wiec normalne że nie chciałby nawet zagrać geja, więc mu delikatnie nerwy mogły puścić. Sam powiedział że na początku zażartowal że mógłby tak zagrać, ale jak sobie zdał sprawę że to trochę za dużo to zrezygnował. Więc gdzie tu ustawka? Ludzie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet jeśli dziś o 20 w odcinku pokażą, jak Magdzie dają takie zadanie, to nie bądźcie naiwni. Takie coś mogą w każdej chwili nagrać, nawet w nocy kiedy stream jest off.
#bigbrother
  • 18
@gotowanawszystko: nie wiem jak Ty ogladasz ale oni dostali zadanie i sami to ukartowali przed dymami wiec tu nic nie trzeba dogrywac celem manipulacji xD To byl taki improwizowany teatr telewizji czyli bez scenariusza i tym lepiej bo kazdy wylal troche emocjonalnie to co gdzies gleboko pomyslalby w danej sytuacji. Decybel przed ustawila sie z Olkiem dlatego #!$%@? tak na kanapie buchnal troche oburzonym smiechem ze zagrali mu na emocjach bo
@lepkowa: w domu tak, ale na tarasie nawijala jakoby kazdy mial prawo wyrazac takie poglady (moze i racja) i co ciekawsze ze ona to rozumie bo tam tak jest (a nie jest ale nvm xD). W kazdym razie Ciepluch slusznie zwrocil uwage ze typ mowi o zabijaniu za orientacje podkreslajac ze mowi serio a nie w przenosni i piec doroslych osob bezrefleksyjnie slucha tego i nawet sie nie odezwie ze to
@SSDH: myślę, że daleko na Ukrainie nie trzeba szukać takich "poglądów", wystarczy przejechać się do gorszej dzielnicy dużego miasta, albo kilkadziesiąt kilometrów na wieś, żeby spotkać się z jawną homofobią i brakiem tolerancji (pracuję na budowie z kaszubami, a mój szczupły chłopak z manbunem jest nazwany pedałem) co nie jest oczywiście regułą, ale w Polsce się o tym nie mówi, myślisz, że dlaczego tefałen tak promuje ukania na siłę? właśnie z
@gotowanawszystko: jakby faktycznie nie grali, to po takim wybuchu Olka i Gejsona, to nie było by opcji, żeby od tak poszli potem na kanapę i ze sobą gadali. Tam poszło za dużo kwasu i za dużo gniewu. Tu mordowanie gejów, tam ksenofobia, a oni nagle jak gdyby nigdy nic gadają i się śmieją. Nie ma opcji, że to było na poważnie
@marv0oo: ale Oleh powiedział tylko w jakim społeczeństwie został wychowany, nie mówił, że jest za czymś takim. Nawet dziś Oleh powiedział, że coś tam po części trochę udawał tą "kłótnie" ale nie całkowicie. Widać było gołym okiem, że to wyszło naturalnie. Więc żeby nie było sytuacji aby znów ktoś musiał wylecieć, bo program by już całkowicie zleciał na psy, że tak #!$%@? dobrali uczestników, to wymyślili akcje, że niby całość była