Wpis z mikrobloga

@SurowyOjciec: w Krk są co najmniej 3 rynki, w tym żadnego "Starego".
Nie czepiam się, po prostu gdy komuś/czemuś się coś zarzuca dobrze trzymać się faktów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ok 100-150 metrów od Starego Rynku

Na zdjęciach widzę ul. Starowiślną, jest ona ~0,5 km od płyty Rynku.
  • Odpowiedz
@damw: Byłem pierwszy raz w Łodzi w ten weekend (odwiedziny znajomego, który otworzył knajpę). Przyjeżdzałem z nastawieniem "Łódź, #!$%@?" , jak to mówił Miałczyński w Nic śmiesznego. W knajpie poznalismy zajebistego kolesia, który nieco poopowiadał nam o tym mieście a następnego dnia zrobił nam wycieczkę Piotrowską i okolicach. Nieco mi sie punkt widzenia zmienił, gdyż okazało się, że to miasto nie jest aż takie złe, aczkolwiek jeszcze wiele jest w
  • Odpowiedz
@SurowyOjciec: co da ten cały tunel? Połączenie z kaliska. Mamy dworzec który wilkosciowo nadaje się do znacznie większego miasta. Możliwość dojechania na kaliski Ci wegeneruje ruch? Niby po co ktoś tam chciałby dojechać? Czy możliwość przejechania przez łódź bez wysiada ja w niej?


@Quesedilla_dostojewski: Prawda jest że ktoś powinen odpowiedzieć karnie za takie marnowanie publicznych pieniędzy. Łódź nie leży i nie będzie leżała na żadnym szczególnym szlaku kolejowym,
  • Odpowiedz
@le_banana: czyli nie powiedziałeś nic nowego, o czym nie wspomniałem wcześniej.
Na początku "Łódź #!$%@?", potem pokazali Piotrkowską (i to pewnie ładniejszą połowę od Placu Wolności do Piłsudskiego/Mickiewicza) o czym wspomniałem już wcześniej, że wraz z Manu jakoś wygląda, kilka ulic dookoła, potem pusty dworzec Łódź Fabryczna za 1.8 mld zł a na końcu zobaczyłeś #!$%@? drogi oraz paliż komunikacyjny. I kończymy opowieść: "Łódź #!$%@?"
  • Odpowiedz
@damw:
Szczerze mówiąc TLDR.;)
Jezu chłopie, ale się rozpisałeś. Nie mam teraz czasu na dyskusje.
Wyluzuj. Tak kończąc - wizja wykopka co jest właściwe, a co nie, co jest fajne, a co nie nie specjalnie mnie interesuje.
Liczy się co biznes powie, a na razie nie jest źle. Peace.
  • Odpowiedz
@domboleo: ŁÓDŹ - miasto meneli i siedziby patologii. Takie "polskie Detroit". Brud, smród, syf i pijacy na ulicach.
Miejsce drugie zajmuje Śląsk pod tym względem.
  • Odpowiedz
@True_freedom ale przeleciałem teraz pobieżnie Piotrkowską na mapsach i zaniedbanych elewacji jest może z 5-6 na kilkadziesiąt (>100?) kamienic na odcinku Plac Wolności - Piotrkowska Centrum, przy czym żadna z nich nie jest w takim stanie jak na zdjęciu @domboleo. @noHejkaCoTamSieZTobaDzieje mógłbyś podać chociaż jeden adres kamienicy, która znajduje się przy deptakowej części Piotrkowskiej i wygląda tak jak te na Narutowicza?


@OkoBoze: Prosze bardzo centrum miasta.
noHejkaCoTamSieZTobaDzieje - > @True_freedom ale przeleciałem teraz pobieżnie Piotrko...

źródło: comment_48hWvK12YBcnMAg6YjL1gZHYe5wquPpo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz