Wpis z mikrobloga

ale mi nie żal pewnego typa, którego widziałem wczoraj wieczorem wracając z pracy...
szedł #niebieskipasek z #rozowypasek i zatrzymali się przed przejściem dla pieszych, nagle laska bawiąca się cały czas telefonem wyciągnęła nogę do przodu i nią pomachała a mirek od razu uklęknął i zaczął wiązać jej buta... czaicie to? ona ciągle bawiąc się i śmiejąc do telefonu z pogardą pomachała wyciągniętą lekko do przodu nogą a ten od razu klęka i wiąże buta... po tym jak zakończył się upadlać wstał popatrzył na nią i czekał aż nawiąże z nim jakikolwiek kontakt wzrokowy czy nawet słowny ale ona dalej wpatrzona i uśmiechnięta w telefon a ten tylko spuścił lekko głowę... ty... #przegryw nawet mi cie nie żal za to że gardzisz sobą... taki wasz obraz przegrywy...
#rozowepaski #niebieskiepaski
  • 31
  • Odpowiedz
@CordellWalker: o jezu to samo co wczoraj widzialem, idzie typiara tak na oko 130kg i chlop taki patyczak w kapeluszu gościu jej niesie pasze z centrem (cały wór zakupów) i tak sobie idą powoli, a ona cały czas na niego najezdza w sensie idąa ona biadoli non stop ble ble ble ble ble ble ble ble ble, gosciu sie odzywa a ona z ryjem, ze nie krzycz nie unos sie a
  • Odpowiedz
@CordellWalker: Wygląda mi trochę na relację typu domina - slave. Czyli w sumie nie ma się co czepiać, ot takie nieszkodliwe zboczenie, które występuje w obu kierunkach i częściej nawet bywa na odwrót (ale wtedy chyba rzadziej tak ostentacyjnie)
  • Odpowiedz