Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz pozwolę sobie wyrazić opinie na temat ósmego sezonu. To jest #!$%@? jakiś dramat. Skończyłem oglądać jakaś godzinę temu a do tej pory wycieram twarz przez to jak zostałem opluty i chyba każdy widz, który ma poziom iq lekko wyższy od paprotki. Została pominięta jakakolwiek logika poprzednich odcinków czy logika bohaterów. Wybór scen, choćby układanie krzeseł przez Tyriona było ważniejsze niż pokazanie jak poszczególni bohaterowie reagują na smierć Danki. O scenie jak #!$%@? sroka powiedziała sansie i arii prawdę o Jonie nawet nie wspomnę. Żale i poszczególne sytuacje które są tak bez sensu jak zakładanie rodów przez kastratów można wymieniać godzinami. Pijany 13 latek z lekkim upośledzeniem byłby w stanie wymyślić lepsza historie na zakończenie tego serialu. Liczę po cichu ze d&d zostaną kiedyś odwiedzeni przez Arie, która się przebierze za sfrustrowanego fana.
#got #brakslow #fuckthelogic
  • 1
  • Odpowiedz
Żale i poszczególne sytuacje które są tak bez sensu jak zakładanie rodów przez kastratów można wymieniać godzinami.


@Palnior9: Przyzwyczajony do niskiego poziomu tego sezonu nie oczekiwałem już niczego, ale #!$%@? serio? Propozycja, aby wykastrowany szary robak założył własny ród w Reach, a nieskalani zostali jego chorążymi? Ludzie #!$%@? szanujmy się...
  • Odpowiedz