Wpis z mikrobloga

Mirki, składał ktoś z was reklamację na pyszne? Zamówiłem sobie w nocy pizze, opłaciłem ją z góry i nie przyjechała. Napisałem przez pyszne oficjalną skargę ale na razie zero odpowiedzi, profil pizzerii na fejsbuku też nie odpowiada i zastanawiam się czy uderzać do banku żeby zrobić chargeback. No i gdybyście chcieli sobie zamówić jakieś jedzenie z Center Pizza Night we Wrocku to ja bym radził jednak tego nie robić
#pysznepl #oszukujo #pizza #wroclaw
  • 7
  • Odpowiedz
@Schwarzenberger: tak, ja składałem reklamację, jak pizza jechała do mnie 3h, z pizzerii oddalonej o 700m. Powiedzieli mi ze "z ich strony wygląda wszystko ok, proszę się próbować kontaktować bezpośrednio z restauracją" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: co ciekawe, to pizzeria powiedziała, że nigdy takie zamówienie do nich nie dotarło i powinienem się skontaktować z pyszne.pl w tej sprawie, bo oni nie są w stanie złożyć reklamacji,
  • Odpowiedz
@Schwarzenberger: Nie myślałeś o kontakcie przez fejsbuka? Ostatnio napisałam do nich na fb, że dostałam niekompletne zamówienie i skontaktowali się w moim imieniu z restauracją, problem udało się rozwiązać.
  • Odpowiedz