Wpis z mikrobloga

mirasy i mirabelki spod tagów #rzeszow #podkarpacie #slub . Wraz z różowym hajtamy się i szukamy sali. Jak narazie w naszym rankingu sal jest sala bankietowa Janiowe Wzgórze w Rzeszowie. Czy ktoś tam z Was organizował #wesele? Czy może się ktoś podzielić opinią na temat sali oraz ludziów tam pracujących, itp? ;)
  • 7
  • Odpowiedz
@SuperStefan: pomagałam przyjaciółce w organizacji ślubu tam, to bylo trzy lata temu, nie wiem czy cos sie zmienilo, ale tamten slub wyszedl na prawde mega. Jesli w ogole chcielibyście wziac slub cywilny na zawnatrz to piekna sceneriq na tym wzgórzu i wyglada jak z bajki. Co do obsługi to na prawde bez problemow wszystko poszło, a jak wiecie juz pewnie sala robi wrazenie na gosciach. Takze ja polecam :D
  • Odpowiedz
@SuperStefan: Moja siostra miała na Janiowym wesele tydzień temu. Akurat pogoda dopisała to większość gości siedziała na zewnątrz - ławeczki, zadaszenie, plac zabaw dla dzieci i dużo zieleni. Sala spora, wesele na 160 osób i było jeszcze luźno. Obsługa w porządku, bez problemów. Dwa minusy to dojazd wąską drogą gdzie autobus może mieć lekkie problemy oraz po weselu nie wydano (albo zapomnieli Młodzi z rodzicami) o torcie, którego część osób nie
  • Odpowiedz
@cadmus: w Hibiskusie byłem raz na weselu jako gość i było bardzo ładnie :) ale niestety pan manager (albo właściciel) nie był zachęcający, gdy byliśmy oglądać salę - nie opowiadał za dużo, ton głosu miał w stylu "No, to co jeszcze chcecie wiedzieć". Ale sala sama w sobie fajna ;)
  • Odpowiedz