Wpis z mikrobloga

@Fasterinio Martina to odsunęli, bo przecież ma pisać książki co pół roku i #!$%@? z tym, że jeśli chce poskładać wątki w sens jak wcześniej to książkę czasem pisze się i kilka lat. I teraz mamy przykład jak wygląda składanie wątków na szybko.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewaczka2137: jestem ciekawy czy prawa które sprzedał zobowiązują go do konkretnego zakończenia, ktore poznaliśmy czy napisze coś swojego (a może sama końcówka to właśnie to co chciał osiągnąć;( ). Po rozgoryczeniu ostatnim sezonem można stwierdzić że to zakończenie to taki trochę Happy End przez łzy z masą idiotyzmu. Bo
  • Odpowiedz
@klocu26: Myślę, że raczej to zakończenie jest od Martina jednak sam sposób dojścia do niego może być inny. Podejrzewam, że niektóre postacie mogą nie zginąć w książce, a tylko w serialu chociażby Cersei w książce ma przepowiednie że zginie z rąk brata. Aryja ma do zabicia jeszcze zielone oczy (raczej w książce też zabije NK).
Przypominam też, że w książce żyją jeszcze Lady Stark, Littlefinger i dzieci Cersei (z wyjątkiem Joffreya,
  • Odpowiedz
@Gjt1337: Okej, dzięki za poprawienie.
Książkę przeczytałam już dawno i właśnie widać jaką słabą mam pamięć ()
Jak Martin wyda kolejne części powieści to obiecuję że ponowie przeczytam
  • Odpowiedz