Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rano wracając z imprezy pierwszy raz trafiłam na #spermiarzalert

Pewnie ma tu konto xD

Przysiadl się żeby powiedzieć że jestem śliczna, podziękowałam. Potem zaczął komplementowac mój biust i spytał czy może dotknąć i że "kalece" (miał rękę w ortezie) nie odmowie. Nie wiem dokąd ten świat zmierza xD to było tak żenujące że brak słów.

#spermochlip #przegryw anty #podrywajzwykopem
  • 36
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: dla niektórych samców każda cena jest warta zamoczenia, bo nie mają w życiu żadnego ważniejszego celu xD. Wystarczy zresztą zauważyć, że większość "mężczyzn" w wieku 15-25lat, za wyznacznik zajebistości bierze sobie głównie ruchanie ( ruchanie wygrywa mocno z tym ile wycisnął na klatę oraz tym ile wypił wódki na ostatnim melo hehe #!$%@? MELO ). Tak jak więc pisałem, część osobników użyje wszystkiego co może, żeby włożyć fiflaka do twojego
  • Odpowiedz
@Korczaszko: warto dodać że mężczyźni mają zupełnie inne zapotrzebowanie na seks niż kobiety (większe) natomiast mają go zdecydowanie mniej (ok 20 procent singli sobie może na to pozwolić)
  • Odpowiedz
@looser1: oczywiście nie twierdzę, że powinno się zastąpić seks jakimś celem, po prostu przeraża mnie to, że zwierzęcy popęd dla dużej ilości jest na 1 miejscu, zaraz obok srania, jedzenia i szczania ( chyba mogliby się wyrzec snu, dla zamoczenia )
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: w sumie to jestes smutna, ze musisz publicznie sie dowartosciowac taka historia rodem z “WuPe.PeEl”
Nie wiem na ile prawdziwa jest Twoja opowiesc, a ile z tego to tani, fejsikowy atencjonizm, ale co ten gosciu zlego zrobil?
Ze mial denna nawijke? Ze mial odwage zagadac do Jasnie Ksiezniczki?
Powiedzials nie i gosciu sobie odpuscil i co tu sie rozwodzic.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mecowaty pytać się jakiejs kobiety w autobusie czy może dotknąć piersi? To jest Twoim zdaniem normalne? Koleś męczył bule kilka przystanków póki nie musiał wysiąść.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: powiem krotko - to powinnas splawic go jednym, krotkim i dosadnym tekstem.
Ale znajac rozowe, to sie plawilas w tym jego jeku i dopiero jak juz sie znudzilas to go splawilas.
Jak dla mnie jestes pusta atencjonistka. I jeszcze teksty i tym, ze masz jego zdjecia pewnie gdzies - szantaz?
Mam nadzieje, ze ten gosciu to czyta i jesli naprawde zaczniesz rozsylac jego zdjecia, to dojedzie Ciebie prawnie.

Powtorze -
  • Odpowiedz