Wpis z mikrobloga

@Borntobefit: gościu, weź lepiej krańcuj bajere bo za takie farmazony to będą Cie musieli za uszy z worka wyciągać. Łysy z dobrymi chłopakami z Żoliborza siedział i oni puścili mi lotke, że wszystko jest git i się z ludzmi wafluje normalnie. Podobno tylko raz się zakręcił bo zakręcił na ostro a witek nie skiciorował to wiadomo jak to się skończyło. Trzym się, z fartem
  • Odpowiedz
@wujekKiziora Swoją drogą też meeeeega chętnie bym u Ciebie zamówił. Mam dobrego kumpla DevOpsa, który ma w lipcu urodziny. Genialny pomysł swoją drogą na biznes. Koszulkami nerdowskimi już wszyscy rzucają, a tu? :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tRNA: Dobra. Do developmentu może i spoko, robisz sobie obraz i pozniej z dowolnego kompa odpalasz i wszystko dziala. Spoko. Ciekawie sie zaczyna jak chcesz postawić rzeczy np. baza danych, system kolejkowania etc. Wtedy kiedy serwis ci pada, drugi serwis mysli ze jest polaczony i nawala tam danymi a tak na prawdę nic tam nie ma. Albo jak zrestartujesz serwis czasami nie chce sie przełączyć. Dlatego ja jestem zwolennikiem konteneryzacji
  • Odpowiedz
@wujekKiziora Jakiego kleju użyłeś? Już dawno myslalem, żeby taka zrobić, ale zastanawiam nad się klejem. Czy "wikol" będzie w tym wypadku bezpiecznym dla zdrowia? Czy użyłeś czegoś innego?
  • Odpowiedz
@sweetbunny: myślałem i cały czas myślę nad wzorem kocich/psich łap na desce. Przyjdzie na taką czas :)

@kaitek666:@Ertrael: @Mihau88: @Eternal_Hunter: kilka zrobiłem na zamówienie, ale to i tak jest tylko hobby. Ile za taka deskę? nie wiem, miliony cebulionów :) a na poważnie, to zależy od stopnia skomplikowania. Za taką jak tu widać to bym pewnie zawołał ze 120-150pln. Jak kogoś interesuje, to niech sobie poszuka ceny "end grain cutting board"

@kurt_hectic: ja tam się nie znam... ale
wujekKiziora - @sweetbunny: myślałem i cały czas myślę nad wzorem kocich/psich łap na...

źródło: comment_7IsTx0Z22Ow8tYdJErNN0NpCIs5lTJIM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz