Wpis z mikrobloga

Znajomy, który jest dynamicznym chadem właśnie zaproponował mi wspólne wynajmowanie mieszkania od przyszłego semestru studbazy XDDDDDDDD
Oczywiście będę musiał znaleźć jakąś wymówkę, bo to nie jest dobry pomysł... #przegryw #s----------e #j--------e
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GreatMajster: K---a typie zgódź się, im dłużej i więcej przebywasz z chadami to chadowiejesz po czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie jak masz z ziomkiem dobry kontakt to na pewno mieszkanie z nim da ci nowe znajomości itp
  • Odpowiedz
w sumie zależy też od niego czy będzie sobie błyszczał przy tobie jeszcze bardziej czy będzie chciał ci pomóc wyjść z przegrywu, ale dziwne że chad nie ma kumpli chadów
  • Odpowiedz
@GreatMajster: mnie w akademiku zawsze rzucało na dzielenie pokoju z dynamiczniakami chadami i z perspektywy czasu to powiem, że miałem mega farta ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzieki temu poznalem te całe normickie dynaczmine życie i przekonałem się, że to totalnie nie dla mnie. Oczywiście było mnóstwo sytuacji gdy te chady wykorzystywali mnie by błyszczeć na moim tle przed loszkami (przy czym robili to sprytnie, nie poprzez
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Raczej takie standardowe rzeczy, no bo czy dla ciebie bedzie zaskakujace, ze panna całujac sie z kolega chadem smiala sie ze swojego beta samczyka czekajacego az ona wroci z imprezy? Albo jak kolega przystpojniak mowil, ze dobieral sie juz do panny przy netflix&chill i w tym czasie zadzwonil jej ukochany, ktoremu wkrecila ze go kocha i jest teraz u kolezanki? W sumie nic co by ruszylo kogkolwiekl kto nie
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Ja nie mieszkałem, ale paru znałem i też akcje, które odwalali mocno otwierały oczy. Jeden jeździł od jednej do drugiej tego samego dnia (raz się u jednej nawalił i mnie ubłagał, żebym go zawiózł do drugiej, jeszcze mnie na party chcieli wyciągnąć jak poczekam z pół godzinki na dole ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). To co piszesz to też raczej standard, wieczne zmienianie kobiet, seksy
  • Odpowiedz