Wpis z mikrobloga

Wkurza mnie FIFA19.
Gram sporo w wiele gierek, w pewnym okresie głównie skupiałem się na stricte e-sportowych (SC2, LOL,CS,HS) więc jakieś pojęcie o moich skillu mam. NIestety ta #!$%@? fifa19 się znacznie wyróżnia pod tym względem. Swego czasu była afera, że w grze istnieją handicupy i jak jesteś lamusem to możesz nagle fartownego gola strzelić i wygrać natomiast jak cisniesz kogoś ostro to brameczka wpaść nie chcę. W żadnej innej grze nie miałem poczucia, że moja gówno gra nie wynika z tego, że jestem słaby tylko coś w tym kodzie sprawia, że nie chce dać mi wygrać. Grając w FIFE #!$%@? sięgało takich granic, że byłem skłony #!$%@?ć pada i gdyby nie to, że to dosyć dobra konstrukcja to pewnie bym #!$%@?ł. Raczej jestem spokojnym graczem i staram się być lepszy z każdym rozegranym meczem ale fifa nie daje mi tego "filingu". Jestem zły bo kupiłem FIFE19 a wcześniejszą wersje jaką miałem była FIFA12, chciałem dać szanse temu produktowi i ponapierdzielać w ULTIMATE bo w sumie lubie takie pierdoły ze zbieraniem itd. Po jakiś 4 miesiącach totalnego #!$%@? się rzuciłem tą gre na jakiś miesiąc, a potem już grałem tylko sezony bo tam tego #!$%@? było znacznie mniej.
#!$%@?ć handicup który nie istnieje #pdk (ʘʘ)

#fifa19 #flame #esport