Wpis z mikrobloga

@Mr_Aves: Od początku na mnie siedli bo strasznie im przeszkadzałem na flance, a na koniec się okazało, że zostałem sam z jedną naszą cv'ką to i tak nie mieli za dużego wyboru. Szkoda że reszta drużyny tego nie wykorzystała :(
@system_shock: Patrząc na to, jak nerfią to na supertestach to:
- Nooby będą traciły wszystkie samoloty po pojedynczym ataku (Hurdur! Znerfić AAA)
- Ci co ogarniają dalej będą mieli głęboko w tyłku obronę przeciwlotniczą i zyskają możliwość niemalże zawrócenia w miejscu i ponowienia ataku XD

A to opóźnienie startu eskadry to nic innego jak "wykluczanie" z gry gracza CV na jakąś minutę. Zasadniczo wydłuża to ładowanie do bitwy o minutę, a
@Mr_Aves: póki są też kwiatki jak na filmiku to trudno podejście WG traktować poważnie. Te wszystkie dotychczasowe testy to był pic na wodę i testowały to chyba pomidory, klepiąc ciągle to samo. Swoją drogą zadziwia mnie jak czasem widzę ludzi z przedrostkiem [ST-EU], którzy mają po 40 kilka procent wygranych. Jak taki gracz może cokolwiek wnieść do testów?
systemshock - @MrAves: póki są też kwiatki jak na filmiku to trudno podejście WG trak...
@system_shock: Napierdzielałem tym jakieś 2 tygodnie przed wyjściem filmu i napierdzielam dalej ¯\_(ツ)_/¯ Zasadniczo latam pełnymi eskadrami przez całą bitwę. I żeby było śmieszniej, ogarnąłem jak wyrzucać eskadry torpedowe i amerykańskie szturmowce. Bug na bugu.
@system_shock: Zasadniczo, cały rework w 1 obrazku:
- Spadek ilości zestrzelonych samolotów (CV nie jest w stanie osłaniać drużyny) Jest!
- Wzrost DMG zadawanego przez lotniskowce? Jest!
- Zmniejszenie rozrzutu umiejętności graczy? Ni #!$%@?! Nawet bym powiedział że przepaść jest jeszcze większa.

Zwróć uwagę, 6 tier... Niemal 100k średniego DMG na bitwę. Jeśli to nie jest przegięcie, to ja nie wiem.
Pobierz MrAves - @systemshock: Zasadniczo, cały rework w 1 obrazku:
- Spadek ilości zestrzel...
źródło: comment_6mLIUz8nJ64P7L290L5b6RfJEjJ3v11P.jpg
@Mr_Aves: fail roku, jeśli nie największy w historii wowsa. A szkoda, bo gra generalnie, poza stanem cv i kulawym interfejsem jest naprawdę solidna. Do WT mnie zupełnie nie ciągnie, ani nigdzie indziej. Ale jeśli się nic nie zmieni to spore szanse, że grał będę coraz mniej, by w końcu przestać.