Wpis z mikrobloga

@FantaZy: Działa. Nie jakoś spektakularnie, bo to tylko suple, a nie dragi, ale koncentrację dużo poprawia. Nie rozprasza się tak człowiek. Skutki uboczne... np. w brain fuel jest 150mg kofeiny, to tak jakbyś 3-4 kawy na raz walnął, więc w zależności od tego jaką masz tolerancję na kofeinę wyrobioną możesz jej działania albo nie poczuć wcale, albo "wysadzi Cię z kapci". Ale po to teanina w tym zestawie też, żeby skutki
  • Odpowiedz
150mg kofeiny, to tak jakbyś 3-4 kawy


@shymon: XD tak było, 150mg to jeden duży kubek

kofeina to jedyne co można poczuć z tych supli, reszta jak placebo, ale przynajmniej opakowania fajne kolorowe xD
  • Odpowiedz
@marsmarchmars: jak w źródło klikniesz, to się duże otworzy
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Iom16gSha1UtfNSbWMV6ufKgiVvZv3WQ.jpg
Huperzine-A, BrainFuel V2, L-Theanine Plus, Alpha GPC - od Apollos Hegemony wszystko

@GlenPL: nawet jeśli, to na pewno inaczej się wchłania z prochu, a z kawy. Niechcący kiedyś przed treningiem 400mg zjadłem (myślałem, że mam tabsy 100, a nie 200) i skutki uboczne odczułem mocne. A po 4-6 kubkach kawy w pracy jakoś kołatania serca czy problemu ze spaniem nie
  • Odpowiedz
@shymon: bo raczej nie pijesz 4 kaw na raz, a kofeina ma krótki okres półtrwania (4h?), bezwodna oczywiście przyswaja się trochę szybciej niż z kawy

jak zależy ci tylko na pobudzeniu i "wakefulness" bez efektów ubocznych jak kołatanie serca i lejące się litry potu xD to kup sobie modafinil, przebadany lek a nie suplement w którym nie wiadomo nawet co jest
  • Odpowiedz